Karo_duze_23.07.14_Anna Jerzmanowska (55)

Karolina KARO Sawicka-wokalistka  urodzona w Łodzi w 1993 roku.  Chodziła do szkoły muzycznej do klasy skrzypiec , ale jej zbyt żywiołowa osobowość powodowała,że nie wyrwała . Ma słuch absolutny. Zachwyca wyjątkową barwą głosu. Kiedy ją tylko słyszymy wyobraźnia podsuwa nam obraz dużej ciemnoskórej dojrzałej kobiety śpiewającej gospel. Kiedy ją widzimy jesteśmy zdumieni kontrastem między naszymi wyobrażeniami a rzeczywistością bowiem na scenie stoi drobna, śliczna,  skromna blondynka.

Po coverach przyszedł czas na własne utwory- ma ich już pięć – śpiewa po polsku- niektóre nagrywa także w wersji angielskiej. szeroki rejestr pozwala jej brzmieć raz  jak Bonnie Tyler a raz jak Sarah Mclachlan  . Nadal poszukuje najlepszego dla siebie repertuaru i mówi, że już go znalazła. Stylizowana na lata 60 te wkrótce nagra kilka piosenek w stylu Amy Winehouse,jednak będzie to mieszanka muzycznych stylów.

We wrześniu odbędzie się premiera Lyric video jej czwartego  singla, zaś pod koniec października ujrzymy klip,który jak wieść niesie- będzie emocjonalnie niszczył ;-), zaskakiwał i nie pozostawi oglądającego obojętnym.

KARO jest niezależna, nie stoi za nią żadna wytwórnia ani sponsor. Dzięki temu ma dużą swobodę i może pozostać sobą. Karo jest uroczą, miłą i wrażliwą dziewczyną, która z wielką skromnością odbiera wyrazy zachwytu nad wyjątkowością jej barwy i przekazywaniu emocji.

Wkrótce także usłyszymy ją w kilku mieszanych duetach . Nagrywa od lutego tego roku, a jej trzy single z powodzeniem były grane przez wiele lokalnych rozgłośni radiowych w całej Polsce. Grono fanów na jej fejsbukowym fanpejdżu powiększa się w szybkim tempie.

Śpiewa pop okraszając go czasami elementami rapu, dubstepu, a jednocześnie nie pozbawiając wielkiej dawki liryzmu, co nie przeszkadza by utwory te zarówno porywały na parkiet jak i wprawiały w zadumę.

Karo jest nadal wielką tajemnicą ,  tkwią w niej ogromne wokalne możliwości, które z każdym miesiącem będzie przed nami odkrywać, co będziemy z pewnością obserwować śledząc jej karierę.


 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.