Natalia Moskal – wokalistka, autorka tekstów, tłumaczka. Muzyka, którą tworzy to ogólnie pojęty electro pop ze sporą dawką alternatywy.

Wraz z zespołem wystąpiła m.in. na Festiwalu FIlmowym Dwa Brzegi 2016, Behind The Trees Festival 2016.

W 2014 roku artystka rozpoczęła współpracę z Bartoszem oraz Markiem Dziedzicami, cenionym kompozytorami i producentami płyt. Wspólnie skomponowali utwór „Foreign Stranger”, ,,Michelle„. Piosenki wyprodukował młody producent z Lublina, Łukasz Maron, współproducent debiutanckiej EPki Natalii zatytułowanej „Anguana.”

Teledysk do utworu „Foreign stranger” zakwalifikował się na festiwale filmowe „Paris Music Video Underground” oraz „Roma DOC.” Piosenka znajduje się również na liście przebojów Euro Indie Music Chart i jest emitowana w ponad 60 krajach na całym świecie.

W grudniu 2016 Natalia wraz z zespołem (Łukasz Maron, Mikołaj Gąsiewski, Patryk Walczak) odbyła trasę koncertową po kilkunastu miastach we Włoszech, którą rozpoczęli w Mediolanie, gdzie zagrali w ramach międzynarodowego projektu BALCONY TV

Twórczość Natalii można określić jako alternatywny electro-pop. Inspiracją przy tworzeniu albumu stały się elektroniczne brzmienia z lat 80. i 90. Oprócz syntezatorów, w kompozycjach pojawiają się także żywe instrumenty: perkusja, gitara, bas, smyczki oraz instrumenty dęte.

W ramach promocji albumu Natalia pojawiła się w takich programach, jak Pytanie na Śniadanie, Dzień Dobry TVN, Kulturalni.pl, Halo Polonia, Teleexpress oraz w radiach: Polskie Radio Czwórka, Polskie Radio Trójka, Radio Lublin, i inne.

27. maja zagrała koncert w Studio im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce w ramach Jarocińskich Rytmów Młodych, a 15 czerwca odbył się premierowy koncert w lubelskim ,,Podwórku”.

Natalia jest także tłumaczką. W 2016 roku ukazał się zbiór opowiadań Ester Singer Kreitman „Rodowód”, który Natalia przełożyła z języka angielskiego. Wydawcami książki są: Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” oraz Fame Art.

Link do albumu :

https://umusicpl.lnk.to/SDh_H



Natalia Moskal na Facebooku 

Natalia Moskal na Instagramie

Natalia Moskal na YouTube