SIOSTRYHYBIAK1

Kasia 24 lata i Gosia 22 lata to wyjątkowy, siostrzany duet z Poznania . O sobie mówią „najlepsza przyjaciółka” co znajduje odzwierciedlenie podczas ich występów na scenie.

Mimo młodego wieku, to utalentowane i świadome artystki, które wspólnie tworzą unikalną kompilację wrażliwości. Ich różnorodne osobowości, skrajnie odmienne barwy głosu, a także charyzma znakomicie ze sobą komponują.

Na co dzień mieszkają jak mówią : „W rodzinie pełnej miłości”. Swoją drogę muzyczną zaczęły dosyć wcześnie bo już w przedszkolu.

Kasia :Zawsze uśmiechnięta ,jest duszą towarzystwa. Dorastała słuchając podczas długich rodzinnych wycieczek autem takich zespołów jak Smookie , TOTO czy Alphaville. Kocha ciemne mocne barwy głosu! Michael Jackson, Etta James, Tina Turner i Janis Joplin to gwiazdy które zagościły w jej muzycznej duszy na zawsze…dając jej inspiracje do tworzenia ! Jej największa przyjaciółka i człowiekiem ,który nadaje sens jej życiu jest siostra Gosia .Jej hobby to jazda samochodem i dalekie podróże.

Gosia natomiast to na codzie spokojna ,zdystansowana dziewczyna ,na scenie silna piękna kobieta o nieskazitelnym glosie. Gra na pianinie i gitarze. Od zawsze marzyła występować na wielkiej scenie chcąc moc przekazać prawdziwe emocje . Gosia mierzy wysoko gdyż inspiruje się sama Aretha Franklin jak również Beyonce czy Jessie J.

Przez całe swoje dotychczasowe życie przechodziły przez różne nurty muzyczne aż stanęły – obie – na chęci zostania aktorkami.

Z wykształceniem „ Aktor Scen Muzycznych „ w  Policealnym Studium Musicalowym z siedzibą we Wrocławiu i w Poznaniu, postanowiły nie rezygnować z muzyki i zajęły się nią na poważnie.

W 2011 roku zaczęły śpiewać w zespole Whisky River Rock’n’Roll Band, który dał im nową pasje! Muzyka, śpiew to jest właśnie to co od zawsze było w Naszych sercach zaszczepionych przez rodziców i dziadków.  Ukierunkowane na soul, r’n’b, pop, rock postanowiły razem stworzyć duet.

Pierwszym jednym z wielu  osiągnięć dziewczyn była współpraca z Kasią Wilk, która zaowocowała wyjazdem na Top Trendy w Sopocie w 2012 roku.

Wiele koncertów na żywo w klubach i restauracjach, przekonało je, że warto wyjść z cienia i pokazać ludziom garstkę siebie.

Pierwszych sił spróbowały w tv show The Voice of Poland. Jako pierwszy duet w historii programu zdobyły sympatię widzów i słuchaczy Radia ZET wygrywając tym samym Trasę Koncertowa z Radiem ZET.

Obecnie piszą i komponują utwory do ich debiutanckiej płyty, a już niedługo będzie można usłyszeć ich pierwszy singiel. Zaznaczają także, że chcą tworzyć różnorodną muzykę. Będzie soul, pop, rock, a nawet muzyka klubowa, zatem miejmy nadzieję, że każdy ze słuchaczy znajdzie coś dla siebie.

facebook pobrany plik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *