SIOSTRYHYBIAK1

Kasia 24 lata i Gosia 22 lata to wyjątkowy, siostrzany duet z Poznania . O sobie mówią „najlepsza przyjaciółka” co znajduje odzwierciedlenie podczas ich występów na scenie.

Mimo młodego wieku, to utalentowane i świadome artystki, które wspólnie tworzą unikalną kompilację wrażliwości. Ich różnorodne osobowości, skrajnie odmienne barwy głosu, a także charyzma znakomicie ze sobą komponują.

Na co dzień mieszkają jak mówią : „W rodzinie pełnej miłości”. Swoją drogę muzyczną zaczęły dosyć wcześnie bo już w przedszkolu.

Kasia :Zawsze uśmiechnięta ,jest duszą towarzystwa. Dorastała słuchając podczas długich rodzinnych wycieczek autem takich zespołów jak Smookie , TOTO czy Alphaville. Kocha ciemne mocne barwy głosu! Michael Jackson, Etta James, Tina Turner i Janis Joplin to gwiazdy które zagościły w jej muzycznej duszy na zawsze…dając jej inspiracje do tworzenia ! Jej największa przyjaciółka i człowiekiem ,który nadaje sens jej życiu jest siostra Gosia .Jej hobby to jazda samochodem i dalekie podróże.

Gosia natomiast to na codzie spokojna ,zdystansowana dziewczyna ,na scenie silna piękna kobieta o nieskazitelnym glosie. Gra na pianinie i gitarze. Od zawsze marzyła występować na wielkiej scenie chcąc moc przekazać prawdziwe emocje . Gosia mierzy wysoko gdyż inspiruje się sama Aretha Franklin jak również Beyonce czy Jessie J.

Przez całe swoje dotychczasowe życie przechodziły przez różne nurty muzyczne aż stanęły – obie – na chęci zostania aktorkami.

Z wykształceniem „ Aktor Scen Muzycznych „ w  Policealnym Studium Musicalowym z siedzibą we Wrocławiu i w Poznaniu, postanowiły nie rezygnować z muzyki i zajęły się nią na poważnie.

W 2011 roku zaczęły śpiewać w zespole Whisky River Rock’n’Roll Band, który dał im nową pasje! Muzyka, śpiew to jest właśnie to co od zawsze było w Naszych sercach zaszczepionych przez rodziców i dziadków.  Ukierunkowane na soul, r’n’b, pop, rock postanowiły razem stworzyć duet.

Pierwszym jednym z wielu  osiągnięć dziewczyn była współpraca z Kasią Wilk, która zaowocowała wyjazdem na Top Trendy w Sopocie w 2012 roku.

Wiele koncertów na żywo w klubach i restauracjach, przekonało je, że warto wyjść z cienia i pokazać ludziom garstkę siebie.

Pierwszych sił spróbowały w tv show The Voice of Poland. Jako pierwszy duet w historii programu zdobyły sympatię widzów i słuchaczy Radia ZET wygrywając tym samym Trasę Koncertowa z Radiem ZET.

Obecnie piszą i komponują utwory do ich debiutanckiej płyty, a już niedługo będzie można usłyszeć ich pierwszy singiel. Zaznaczają także, że chcą tworzyć różnorodną muzykę. Będzie soul, pop, rock, a nawet muzyka klubowa, zatem miejmy nadzieję, że każdy ze słuchaczy znajdzie coś dla siebie.

facebook pobrany plik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.