Wspólny album reprezentantów SB Maffiji + start preorderu

Na kanale SB Maffiji pojawiło się video zapowiadające wspólny album reprezentantów labelu. Usłyszeliśmy też pierwszy singiel.


Na kanale SB Maffiji pojawiło się video zapowiadające wspólny album reprezentantów labelu. Usłyszeliśmy też pierwszy singiel. Dzisiaj o godzinie 12:00 startuje preorder albumu o roboczym tytule „Hotel Maffija”„Przyszedł czas na stworzenie pełnoprawnego albumu SB Maffiji! W tym celu udaliśmy się na północ Polski, zabraliśmy ze sobą NOBOCOTO Studio i w specjalnie na tę okazję wynajętym domu, który nazwaliśmy Hotel Maffija, postanowiliśmy stworzyć na waszych oczach pierwszy Maffijny album.

Kawałki, które na nim usłyszycie, będą powstawały codziennie od niedzieli 31 maja do piątku 5 czerwca i jak tylko zostaną ukończone, będziemy je publikować na naszym kanale i platformach streamingowych.

Pierwszy singiel, tytułowy „Hotel Maffija”, jest już dostępny na naszym kanale. Pomyśleliśmy, że byłoby fajnie, gdybyście mogli uczestniczyć w powstawaniu tej płyty i zobaczyć od środka nasz wyjazd, dlatego zabraliśmy ze sobą ekipę video, dzięki której codziennie na naszym kanale pojawi się vlog z poprzedniego dnia. Przed wami pierwszy odcinek!” 

Zamów preorder albumu „Hotel Maffija” ➡ link pojawi się dzisiaj o 12:00


Dowiedz się więcej:

Playlista SBM FM na Spotify ➡ https://tiny.pl/tpvqv
SBM Label na FB ➡
https://tiny.pl/7mw7g
SBM Label na IG ➡
https://tiny.pl/7mw7q

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.