„Wstawaj”, czyli debiutancki album Projektu HUBAS

Już 24 listopada br. na rynku muzycznym ukaże się debiutancka płyta Projektu HUBAS. Na krążku znajdzie się dziesięć autorskich utworów, które przypomną, że rock w Polsce jeszcze żyje i ma się całkiem dobrze.


Album „Wstawaj”, wydany nakładem Stobno Records, dystrybuuje Warner Music Poland. Można znaleźć go zarówno na półkach sklepów muzycznych oraz sieciowych, jak i w sprzedaży internetowej na stronie www.polskamuzyka.eu. Koncert premierowy odbędzie się 1 grudnia 2017 roku w Goleniowskim Domu Kultury przy ulicy Juliusza Słowackiego 1.


Krążek „Wstawaj” promowany jest przez singiel o tym samym tytule:HUBAS to autorski projekt muzyczny Huberta Biczkowskiego – czytamy na oficjalnej stronie na Facebooku. – Po wielu latach występów w zespołach coverowych postanowił wykorzystać swój ogromy potencjał i podzielić się ze światem swoją twórczością, która niewątpliwie już wkrótce wypełni lukę na polskiej scenie muzycznej. Niespotykana charyzma i pasja z jaką tworzy Hubert, pozwoliły na skupienie wokół projektu fantastycznych muzyków, kompozytorów i producentów, a teksty i linie melodyczne przypominają najlepsze czasy polskiego rocka. Kiedy dodamy do tego świetne aranże, uzyskamy podbijającą serca publiczności mieszankę. Swoim talentem projekt wsparli: kompozytor, gitarzysta i producent Jarosław „Chilek” Chilkiewicz (autor przebojów między innymi Kasi Kowalskiej, Małgorzaty Ostrowskiej, Urszuli, Braci), gitarzysta Mariusz Piotrowicz, perkusista Kuba Fiszer (grupa Chango), wokalistka Maja Konarska (grupa Moonlight), raper Hubert CZU, harmonijkarz i wokalista Mariusz Zarzeczny, a na basie zagrał Paweł Grzesiuk (między innymi Mika Dudziak, Grzegorz Turnau).


Zajrzyj po więcej:

Projekt HUBAS na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.