Wydaj album wspólnie z Samborem!

3kkkSambor pracuje nad nowym albumem! Artysta, który przez międzynarodowy serwis Myspace uznany został za „jeden z najciekawszych polskich głosów”, szykuje się do wydania nowego wydawnictwa. Przy najnowszym projekcie artysta ponownie postanowił poprosić o wsparcie fanów.
Przypomnijmy, że już raz się udało i dzięki wsparciu fanów oraz spektakularnej akcji crowdfundingowej, wiosną 2015 roku ukazał się drugi album projektu Sambor zatytułowany “Bruksizm”.

Aktualnie Sambor wspólnie z muzykami kończy pracę nad całkiem nowym, świeżym materiałem, który będzie sporym zaskoczeniem dla fanów! Tym razem zespół stawia na proste piosenki i minimalistyczne aranże. Muzycy zdecydowali się ponownie na zebranie funduszy niezbędnych do wydania płyty, przez akcję crowdfundingową. Aby materiał mógł ujrzeć światło dzienne, potrzebne jest każde wsparcie na portalu WspieramKulturę:

http://wspieramkulture.pl/projekt/1256-Nowy-album-Sambora

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=gUJWufziE6I[/embedyt]
Lubisz nowoczesną melancholię spod znaku Jamesa Blake’a czy King Krule? Na pewno spodoba Ci się nowa EPka Sambora! Większość numerów jest już gotowa – czas na ostatnie nagrywki, miks i tłoczenie płyty.

Po eksperymentach na “Bruksizmie” zespół Sambor postanowił pójść w zupełnie innym kierunku. Dlatego nowy materiał to przede wszystkim proste piosenki w minimalistycznych aranżach. Chcą ograniczyć się do przestrzennej gitary, analogowych syntezatorów, samplera perkusyjnego i oczywiście wokalu.

Tekstowo i kompozycyjnie płytę zdominuje klimat “nowoczesnej melancholii”. To będzie muzyka dla ludzi, którzy cenią songwriting, a jednocześnie są otwarci na nowe brzmienia. Dzięki każdej pomocy zespół chce zarejestrować materiał do końca i wydać piosenkową EPkę najszybciej jak to możliwe!

Poznaj zespół bliżej:

facebook: www.facebook.com/sambormusic
soundcloud: www.soundcloud.com/sambormusic
www: http://www.sambormusic.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *