[FOTOTRELACJA] Agressiva 69 i Decadent Fun Club zagrali na białostockiej scenie 6-Ścian Pub Sześcian

140

Wczorajszego wieczoru w białostockim 6-Ścian Pub Sześcian zagrali Decadent Fun Club i Agressiva 69.

Fanom industrialnego rocka Agressivy 69 raczej przedstawiać nie trzeba bowiem jest to pierwszy zespół w Polsce reprezentujący owy gatunek. Zespół został powołany do życia w 1989 roku w Krakowie przez Tomka Grochole (śpiew, samplery) oraz Jacka Tokarczyka (samplery, gitara). Obecnie skład uzupełnia Robert Tuta. Zespół wydał dotychczas 9 albumów i właśnie pracują nad 10. Wczorajszego wieczoru zaprezentowali pełne spektrum swojej twórczości. Nie zabrakło również interpretacji utworów Republiki i mojego ulubionego numeru Agressivy 69 “Nie widać końca”.

Koncert Agressivy 69 poprzedził występ formacji Decadent Fun Club. Panowie przemieszali nieco dotychczasową set-listę i powiało świeżością. Do zestawienia wróciła przepiękna, nieco dramatyczna ballada “Szary” i mam wrażenie, że zrobiło się nieco nostalgicznie.
Decadent Fun Club intensywnie pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem, który prawdopodobnie będzie zatytułowany “Oko” oraz powoli wypełniają kalendarz na jesień.
Najbliższe koncerty zespołu już w październiku.

 

PODZIEL SIĘ
Patrycja –zakochana w rockowych dźwiękach głównie o niskich częstotliwościach. Z zamiłowania fotograf koncertowy… Zafascynowana muzyką Roberta Gawlińskiego, Republiki, Mony Mur i Decadent Fun Club… ciągle poszukuje dźwięków, które zabiorą mnie na niezbadane krańce wyobraźni…