Łąki Łan powracają do Wytwórni! Mamy dla Was wejściówki

12

14 listopada 2019 ukazał się piąty album zespołu zatytułowany “Raut”, na koncercie w Wytwórni już 14 grudnia usłyszycie na żywo Ich najnowsze piosenki!


Pierwszym singlem promującym album był utwór “LASS”. Tytułowy LASS to baśniowy przyjaciel, strażnik korzeni, duchowy inspirator, pokorny inhalator.Troszczący się o nas od prawieków. Czas zatroszczyć się o niego. Łąki Łan składa hołd i zaprasza do odnowienia radosnej, głębokiej, czystej relacji z Żywym Leśnym Królestwem, z którym wszyscy jesteśmy nierozerwalnie połączeni.

Z kolei drugi singiel “IBIZA” to prawdziwy nabój energetyczny. Człowiek jako elektrownia endorfin, maszyna do wytwarzania radości dla siebie i otoczenia. IBIZA to paliwo dla tej maszyny. Energia życia wypełnia Wszechświat i go napędza – ruch ku Życiu.

Trzecim singlem jest tytułowy kawałek “Raut“, który opowiada o tym, że ludzie zaczynają dostrzegać, na czym stoi świat. Stary system chwyta się brzytwy, ale jego czas dobiega końca. Nowy etap, nowy level, nowa cywilizacja. Nowy świat rodzi się w bólach, ale będzie piękny.

Nowa płyta Łąki Łan ukazała się 14 listopada, zawiera 13 energetycznych utworów z przesłaniem.

Na koncercie w Wytwórni czeka nas porządna dawka miłości do natury i drugiego człowieka ubrana w energetyczne dźwięki muzyki elektronicznej.


Łąki Łan to:
POŃ KOLNY aka Jarosław Jóźwik – piano
BONK aka Michał Chęć – gitara, voc.
MEGA MOTYL aka Piotr Koźbielski – drums, voc.
PAPRODZIAD aka Włodzimierz Dembowski – voc.
ZAJĄC COKICTOKLOC aka Bartek Królik – bass, key., voc.
JEŻUS MARIAN aka Marek Piotrowski – key.


Czy są na sali fani zespołu Łąki Łan z Łodzi i okolic?!

Mamy dla Was wejściówki na najbliższy koncert w Klub Wytwórnia, który już 1️⃣4️⃣ grudnia.

Jak je zdobyć? Zapraszamy na nasz profil Facebook – tam znajdziecie wszystkie szczegóły!

PODZIEL SIĘ
vice-Redaktor Naczelna --- Z Muzykoholikami związana na zawsze! Co tu robię? Spełniam marzenia! Wywiady, relacje, recenzje... pełen serwis! ---