[MAMY DLA WAS WEJŚCIÓWKI!!] Zapraszamy na koncert BOBBY THE UNICORN 6.12 w Klubie WOOLTURA

17

Od czasu debiutanckiej “Utopii” Bobby nabrał wiatru w żagle i nie boi się daleko popłynąć. Jeżeli uważnie wsłuchacie się w szum wody, dane Wam będzie usłyszeć Syreni Śpiew. Już D grudnia Bobby wystąpi w łódzkiej Woolturze!


Druga płyta solowego projektu Darka Dąbrowskiego to zbiór ośmiu utworów, gdzie gitary spotykają się z zimnymi syntezatorami rodem z lat 90. Album to swoista nostalgia za epoką VHS i melodiami znanymi ze starych gier. Na ostateczny kształt płyty miała wpływ działalność muzyków projektu w dziedzinie filmów niemych i teatru.

Bobby The Unicorn pojawił się m.in. na :
2013: Open’er Festival, Halfway Festival
2014: OFF Festival, Soundrive Festival
2015: Spring Break Showcase Festival, OFF Camera Festival

Projekt Bobby the Unicorn został również zaproszony w 2015 do stworzenia muzyki na Narodowe Czytanie “Lalki”, a wraz z zespołem wystąpili Jan Peszek oraz Jerzy Bończak. Projekt zaprezentował również autorską muzykę do filmu Chaplina “Światła Wielkiego Miasta” w Kinie Muza w Poznaniu, premiera odbyła się w Sylwestrową noc 2015/16. Ponownie Chaplina zagrano w 2016 w ramach wydarzenia Nic Się Tu Nie Dzieje.Dyskografia:

2012 – “The Bravery” EP (wyd. własne)
2014 – “UTOPIA” LP (Thin Man Records)
2016 – “Syreni Śpiew” LP (Thin Man Records)

Skład:
Darek Dąbrowski – wokal, gitary, syntezatory, perkusjonalia
Przemek Kuczyński – wokal, perkusja


Mamy dla Was wejściówki!! Szczegóły poście!!

PODZIEL SIĘ
vice-Redaktor Naczelna --- Z Muzykoholikami związana na zawsze! Co tu robię? Spełniam marzenia! Wywiady, relacje, recenzje... pełen serwis! ---