Tęskno zagrało w Krakowie.

27

W ostatnią niedziele w krakowskim klubie Żaczek miał miejsce niezwykły koncert zespołu Tęskno. Supportem był chorwacki artysta Seed Holden, który ujął publiczność swoją melancholijną, nostalgiczną twórczością. Poza chwytającym za serce śpiewem, artysta grał na gitarze akustycznej oraz na harmonijce.


Zespół Tęskno zaczarował krakowską publiczność swoją delikatną, niecodzienną muzyką.  Koncert rozpoczął się piosenką “Z chaosu”. W repertuarze pojawiły się również takie piosenki jak “Łeb” , “Kombinacje ” czy “Między nami”. Teksty zespołu Tęskno opowiadają o relacjach międzyludzkich, wszystko jest połączone z delikatnymi, łagodnymi dźwiękami, które nie są aż tak często spotykane we współczesnej muzyce. Muzyka grana na żywo przez Tęskno, robi wielkie wrażenie na słuchaczu, który w codziennej bieganinie niedokończonych spraw, ma moment na oddech, refleksje oraz wzruszenie.


Zajrzyj po więcej

FB

Youtube

PODZIEL SIĘ
Jestem Kasia, absolwentka bibliotekoznawstwa oraz kulturoznawstwa i wiedzy o mediach na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. W wolnym czasie poza słuchaniem muzyki, lubię czytać książki, oglądać seriale oraz gotować. Ponadto jestem też początkującym radiowcem -amatorem. Prowadzę audycje Kobiecym głosem w radiu Spektrum i gorąco zachęcam do słuchania.