„King of Zen”, czyli cykl imprez z DJ-em Adamusem

Znany z zamiłowania do filozofii Wschodu DJ Adamus rozpoczął cykl imprez pod hasłem „King of Zen”.  Mają one miejsce w klimatycznym Klubie Zazen w hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw.

W ostatnią środę ubiegłego miesiąca, tj. 27 września, w hotelu W DoubleTree by Hilton Warsaw przy ulicy Skalnicowej 21 odbyła się otwierająca cykl impreza Business@Zazen. Uczestniczyli w niej ludzie biznesu, klienci i partnerzy hotelu.  Wydarzenie poprowadził Jacek Kawalec, który wystąpił również z krótkim recitalem, zaś oprawę muzyczną przygotował sam DJ Adamus z towarzyszeniem wybitnego saksofonisty – JeyJey Sax.

Dlaczego właśnie DJ Adamus? Od kilku lat producent muzyczny i najbardziej znany polski DJ zachwycony jest filozofią Wschodu – argumentują swój wybór organizatorzy. – Inspiracje czerpie ze swoich dalekich podróży, popijając codziennie energetyczną yerba matte. W ostatnich latach odwiedził między innymi Argentynę, Boliwię, Peru, Chile, Zanzibar, Iran, Japonię, Islandię, Kubę Tajlandię. Szczególnie wspomina jednak Chiny, gdyż od tej podróży zaczął inaczej patrzeć na świat i życie w Polsce…

Wyjechałem do Chin i totalnie odciąłem się od rzeczywistości, a to spowodowało, że popatrzyłem na siebie z boku. Ten wyjazd odmienił moje życie. Był punktem zwrotnym. Praca nad ciałem rozpoczęła się w głowie. Bo, jak wiadomo, w zdrowym ciele zdrowy duch, a ten bardzo szybko pociągnął za sobą i ciało – przyznaje DJ Adamus.

Oprócz wyjątkowej muzyki nie zabrakło tu degustacji jadalnych drinków i deserów molekularnych oraz loterii wizytówkowej. Kolejne imprezy pod nazwą „King of Zen”, upływające przy chill outowych i deep housowych dźwiękach serwowanych przez DJ-a Adamusa, zaplanowano na 11 i 18 października oraz 22 i 29 listopada. Wstęp wolny.


fot. Anka Górajka, Bartlomiej Zackiewicz / Gdzie Jest Fotograf


Partnerami wydarzenia byli:  Autoryzowany Dealer Audi Krotoski – Cichy Warszawa, Brown -Forman Polska (dystrybutor marek Jack Daniels i Finlandia).

Zajrzyj po więcej:

DJ Adamus na Facebooku


fot. Anka Górajka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.