[WYDARZENIE/KONKURS + WYNIKI] Grzegorz Hyży w trasie koncertowej „Momenty Tour”

Grzegorz Hyży stawiał pierwsze kroki w jednym z programów telewizyjnych. Dziś jest jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, jego przebojowe single nie schodzą z radiowych playlist. A już 10 listopada br. rusza w trasę koncertową, promującą najnowszy album muzyka, „Momenty”. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać podwójną wejściówkę na jeden z koncertów „Momenty Tour”!


Wokalista znany z chwytliwych refrenów nuconych przez całą Polskę wyrusza w klubową trasę koncertową promującą płytę „Momenty” i stanowiącą w karierze Hyżego – nomen omen – moment szczególny. Otworzyła bowiem nowy etap, naznaczony o wiele większą świadomością stylu i artystyczną ambicją. Muzycznie „Momenty” to mądry i szlachetny flirt dwóch światów – mainstreamowego rocka i krainy nowoczesnego indie. Dzięki temu nowe piosenki zachwycą starszych fanów Hyżego, ale znajdą tu coś dla siebie także fani muzyki alternatywnej. Dotychczasowe skojarzenia z twórczością formacji Coldplay nadal są aktualne, lecz spektrum odniesień zostało poszerzone o zupełnie nowe horyzonty. Wśród inspiracji Grzegorz (współkompozytor wszystkich utworów) wymienia między innymi takich wykonawców, jak Arctic MonkeysLondon Grammar, Banners, Kings of Leon, Tom Odell czy Kensington. Kilkaset koncertów zagranych przez ostatnie trzy lata dało muzykowi dużą pewność siebie, słyszalną, mimo krótkiego stażu, w każdym zaśpiewanym przez wokalistę dźwięku.


Podczas koncertów usłyszymy z pewnością takie pozycje pochodzące z płyty, jak „Pod wiatr” czy „Noc i dzień”. Nie zabraknie także wielkiego przeboju „O Pani!”, którego warstwę tekstową stworzyli wspólnie Wojciech Łuszczykiewicz z zespołu Video, Maciej Tacher z formacji Manchester oraz sam Grzegorz.Sprawdźcie, gdzie w najbliższym czasie wystąpi Grzegorz Hyży w ramach „Momenty Tour”:

16 listopada 2017 / Gdańsk / B90

17 listopada 2017 / Poznań / B17

19 listopada 2017 / Warszawa / Stodoła

21 listopada 2017 / Wrocław / A2

22 listopada 2017 / Katowice / Królestwo


KONKURS!

Zgodnie z obietnicą mamy dla Was konkurs. Możecie zgarnąć podwójną wejściówkę na jeden z koncertów Grzegorza Hyżego. Wystarczy, że na adres muzykoholicy.com@gmail.com prześlecie odpowiedź na pytanie konkursowe, wpisując w temacie wiadomości hasło „Grzegorz Hyży – konkurs”. Nie zapomnijcie o podaniu imienia i nazwiska oraz wybranego przez Was miasta: Radom, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław lub Katowice. Oto pytanie: Którą z piosenek z płyty „Momenty” cenicie najbardziej i dlaczego? Na Wasze uzasadnienia czekamy do 29 października, do godziny 23.59. Powodzenia!


KONKURS ZAKOŃCZONY!

Podwójne wejściówki na koncerty Grzegorza Hyżego otrzymują: Agata Konopnicka, Nikodem Śmiałek, Adrianna Fijewska, Rafał X., Tomasz Jurczak i Daria Badowska. Serdecznie gratulujemy!


Zajrzyj po więcej:

Grzegorz Hyży na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.