Wygraj bilet na koncert Voo Voo w Palladium + wyniki

17 grudnia br. w warszawskim Palladium odbędzie koncert Voo Voo. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć dwie pojedyncze wejściówki na ten występ. 


Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Jak żartuje Wojciech Waglewski: Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić… To założenie w przypadku wydanego w 2014 roku ostatniego albumu „Dobry wieczór” spowodowało skutek odwrotny – album uzyskał status Złotej Płyty, a piosenka „Gdybym” z udziałem azerskiego pieśniarza Alima Qasimova, długie tygodnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radiowej Trójki.


Tym razem kluczem do nowej płyty nazwanej „7” jest czas i jego nieustanny upływ. Na nowym albumie Voo Voo znajdzie się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich będzie zatytułowany od kolejnych dni tygodnia. To wpłynie również na koncerty promujące nową płytę, a przecież takie spotkania z muzyką tego zespołu mają swoją niepowtarzalną atmosferę.


Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od „Poniedziałku”, we wtorki od „Wtorku” itd. Lubię takie wyzwania, choć nie wiem, co z tego wyniknie – dodaje Waglewski.


Wojciech Waglewski jest kompozytorem i autorem wszystkich utworów na nowym albumie zespołu, który współtworzą: perkusista Michał Bryndal, basista Karim Martusewicz oraz saksofonista i wokalista Mateusz Pospieszalski.


Start wydarzenia przy ulicy Złotej zaplanowano na godzinę 20, zaś otwarcie otwarcie bram nastąpi sześćdziesiąt minut wcześniej. Bilety w cenie 79, 89 i 99 złotych dostępne są online na stronach  palladium.art.pl, eventim.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl, ticketmaster.pl i goout.pl, a także w bileterii Palladium, bileteriach Empik oraz w sieciach sklepów Media Markt i Saturn.

KONKURS!
By wygrać jeden z biletów, wystarczy wysłać na adres muzykoholicy.com@gmail.com maila zawierającego imię i nazwisko osoby biorącej udział w konkursie. W temacie wpiszcie koniecznie „Voo Voo – konkurs”. Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosujemy dwa, których autorzy zostaną nagrodzeni pojedynczą wejściówką. Na Wasze wiadomości czekamy do 28 listopada, do godziny 23.59. Powodzenia!
KONKURS ZAKOŃCZONY!
Pojedyncze wejściówki otrzymują Paweł ZarzecznyAgnieszka Krzemińska. Gratulujemy!

Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.