Wyjątkowy koncert Maleo Reggae Rockers promujący ich najnowszą płytę „Wake Up”. Już w piątek!

19 lutego zapraszamy do Proximy na koncert promujący najnowszą płytę MALEO REGGAE ROCKERS pt. „Wake Up”.


maleo reggae rockersZespół MRR wychodzi na najbardziej zapracowaną ekipę w Polsce. Jest to już piąta płyta zespołu Maleo Reggae Rockers w ciągu ostatnich 2 lat, a siódma samego Darka Malejonka.
Eksperymenty muzyczne z projektami Panny Wyklęte pozwoliło ekipie Maleo na wielki skok w każdej dziedzinie produkcji, od kompozycji, aranżacji i wykonania, na doskonałym brzmieniu kończąc.
Maleo Reggae Rockers wracają do korzeni reggae kontynuując misje Boba Marleya w niesieniu światu przesłania miłości, pokoju i wolności poprzez dźwięki i słowa.
Muzycy dumnie ogłosili, że udało im się przebić barierę brzmienia, która oddzielała polskie produkcje reggae od tych światowych.
Płyta jest doskonale wyprodukowana bez nadmiaru dźwięków ale spójna i melodyjna, dobrze zaśpiewana. Całość nagrana jest na 'setkę' z użyciem analogowego sprzętu co pozwoliło uzyskać szerokie ciepłe brzmienie. Teksty, jak zwykle u Maleo są zaangażowane, dodatkowo poszerzone o paletę innych środków wyrazu dzięki obecności autorów: Jakuba Podolskiego (Cuba De Zoo), Pawła 'Kelnera' Rozwadowskiego i Marceliny.
Krążek zatytułowany jest: „Wake Up”. I wszystko wskazuje na to, że dużo pozytywnych wibracji, reggae’owego pulsu i harmonii w wokalach nie pozwoli Wam spać w ten jesienno-zimowy czas.


Ponadto w warszawskiej Proximie zagrają:

ROOTZMANS – finaliści VII edycji Must Be The Music, choć to nie tyko to ich wyróżnia. Rootzmans to przede wszystkim dawka dobrej, pozytywnej muzyki reggae, którą cechują niebanalne teksty i bogate aranżację instrumentalne.

JOHNY ROCKERS – jak sami o sobie piszą – „Siła Reggae podsycona żarem ciężkiego brzmienia i płonącym roots’em. Nieposkromiona siła i moc wibracji która rozniesie bramy Babilonu. Najlepszy zespół reggae w Polsce, przebojem wdzierający się na scenę muzyczną! Doceniani przez najlepszych, pełni witalnego dobra. Jest Siła, i jest ta potężna Moc!”


1933789_148721900974_7377485_n

Kiedy: 19.02.2016

Gdzie: klub Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

O której: 19:00

Bilety:
PRZEDSPRZEDAŻ – 29 zł
W DNIU KONCERTU- 39 zł

Miejsca sprzedaży biletów: bileteria Palladium, ul. Złota 9, bileterie Empik, sieć sklepów Media Markt i Saturn, biuro klubu Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

Sprzedaż online: palladium.art.pl, ebilet.pl , eventim.pl , ticketpro.pl

Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/571126759705106/


Zajrzyj tu:

MALEO REGGAE ROCKERS: https://www.facebook.com/Maleo.Reggae.Rockers/?fref=ts

Rootzmans: https://www.facebook.com/Rootzmans

Johny Rockers: https://www.facebook.com/JohnyrockersBand/?__mref=message_bubble

Klub Proxima: https://www.facebook.com/klubproxima/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *