Wystartowała przedsprzedaż płyty Natalii Szroeder

natalia-szroeder-okladka
Już 28 października ukaże się debiutancki album Natalii Szroeder zatytułowany ‘NATinterpretacje’. 
Na krążku znajdą się doskonale znane z ogólnopolskich stacji radiowych utwor, takie jak: ,,Powietrze”, ,,Domek z kar”’ czy ,,Lustra”, a także 10 zupełnie nowych piosenek.


Płytę, w specjalnej wersji z autografem Natalii, można już zamawiać pod adresem: http://www.empik.com/natinterpretacje-limitowana-edycja-z-autografem-szroeder-natalia,p1131005500,muzyka-p


Wśród osób, które zakupią płytę w przedsprzedaży, wylosowani zostaną szczęśliwcy, z którymi artystka spotka się osobiście.


natalia-szroeder-newsNatalia Szroeder – od dzieciństwa obracała się w kręgach artystycznych. Wychowywała się otoczona zdarzeniami muzycznymiteatralnymi. Już dziesięciolatka była aktorką teatru „Dialogus. Dzięki temu poznała tajniki teatru inspirującego się tradycją kaszubską. Uniwersalne wartości kultury również nie były jej obce, ponieważ była uczestniczką parchowskich festiwali teatralnych i muzycznych. Dzięki prezentowanemu na nich szerokiemu spectrum kulturalnemu Polski, Europy i Świata miała okazję chłonąć je i kształtować pod ich wpływem swoją osobowość. W tym czasie kontynuowała również naukę gry na skrzypcach.
Ma na swoim koncie występy telewizyjne – m.in. w programie „Od przedszkola do Opola” i w koncercie kolęd pt. „Chwała na wysokości w TVP2. Śpiew Natalii można usłyszeć w filmie „Między kroplami deszczu”, jak również podczas występów folklorystycznego zespołu kaszubskiego „Modraki”. Słucha różnej gatunkowo muzyki od jazzu, poprzez muzykę klezmerską i aż do rocka, ale jej największym idolem jest Michael Jackson.


Najnowszy singiel promujący to wydawnictwo to ‘Powietrze’, które odsłuchać można tutaj : 


Zajrzyj po więcej : 

Natalia Szroeder na Facebooku

Strona WWW


natalia-szroeder-news-2

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *