XXANAXX – ,,Nie Znajdziesz Mnie” feat. Ten Typ Mes – premiera klipu już dzis!

xxanaxxnewsDziś premiera klipu do singla NIE ZNAJDZIESZ MNIE feat. TEN TYP MES promującego drugi album XXANAXX – FWRD !

Nagrany z gościnnym udziałem cenionego i popularnego rapera Tego Typa Mesa kawałek to pierwszy polskojęzyczny utwór w dorobku duetu tworzonego przez wokalistkę Klaudię Szafrańską i producenta Michäla Wu.

Bohaterowie klipu przenoszą się ze świata realnego do świata fantazji, mrocznego, tajemniczego ale jednocześnie zabawnego. Za klip odpowiedzialna jest para cenionych reżyserów – Lukasz Gronowski, Natalia Jakubowska, za produkcję – Papaya Films, a postprodukcją zajęło się studio LUNAPARK.Posłuchaj i pobierz piosenkę:

http://xxanaxx.lnk.to/NieZnajdzieszMnie

XXANAXX na Facebooku

XXANAXX na Instagramie

Warner Music Poland na Facebooku


XANAXX to duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich scieżki skrzyżowały się w 2012 skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę.
Pierwszy singiel zatytułowany “ Disappear” ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka ep’ka zespołu z której znamy także utwory „Broken Hope” czy „Got U Under”.

Zespół wystąpił na licznych koncertach i festiwalach m.in Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Matla Festival czy też The Great Escape.
Portal Brand New Anthem nagrodził duet XXANAXX tytułem: Debiut Roku 2013. Zespół był nominowany w wielu plebiscytach za 2013 rok jako debiut oraz odkrycie roku.

Ich debiutancki album “Triangles”, który był jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów roku ukazał się w maju 2014r. nakładem Warner Music Polska. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez media, fanów oraz polskich jak i zagranicznych artystów.


 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *