xxanaxx zatrzymuje wakacje !

pf_5423-1Zespół XXANAXX prezentuje nowy singiel i klip ,,Pseudoephedrine” oraz ogłasza jesienną trasę koncertową ,,FWRD Tour”.

 

Duet XXANAXX prezentuje drugi singiel ze swojego nowego albumu „FWRD„. Po polskojęzycznym Nie znajdziesz mnie” tym razem zespół stawia na utwór „Pseudoephedrine„, nie tylko z racji angielskiego tekstu, kojarzący się z najbardziej znanym kawałkiem duetu XXANAXX,Story„.
Do piosenki powstał teledysk w reżyserii młodego, acz cenionego już reżysera Kuby Gryżewskiego.W obrazku jego autorstwa udało się uchwycić nieco melancholijną aurę kończącego się lata.xxanaxx3 czerwca ukazał się drugi album duetu XXANAXX zatytułowany FWRD“. Tego samego dnia zespół wystąpił na Orange Warsaw Festival, prezentując po raz pierwszy na żywo swój nowy materiał.
I właśnie na scenach najważniejszych festiwali i innych prestiżowych wydarzeń muzycznych minęło XXANAXXowi całe tegoroczne lato.Jeszcze w czerwcu grupa zagrała w ramach głośnego cyklu koncertówKrólestwo H&M“ w Warszawie oraz pojawiła się w programie festiwalu Open’er, występując przed wielotysięczną publicznością zgromadzoną przed Tent Stage.
Lipiec to między innymi występ na głównej scenie festiwalu Audioriver w Płocku oraz udane plenerowe wizyty w Krakowie i we Wrocławiu.
Sierpień to z kolei plażowy koncert podczas EB Hel Spot, gdzie XXANAXX dzielił scenę m.in.z legendarnymi De La Soul oraz występ w Rybniku na pierwszej edycji Music & Water Festival. Ukoronowaniem wakacyjnego etapu koncertowej promocji „FWRD“ był udział w finale tegorocznego Męskiego Granie w Żywcu.
Po festiwalowych i plenerowych letnich występach czas ruszyć z „FWRD“ w jesienną trasę po klubach.
Inauguracyjny koncert FWRD TOUR 2016 odbędzie się 7 października w rzeszowskim klubie LukrTegoroczną część trasy zakończy występ w Starej Przepompowni w Ostrowie Wielkopolskim 3 grudnia.

XXANAXX – FWRD TOUR 2016
07.10 – Rzeszów. Lukr
08.10 – Lublin. Dom Kultury
14.10 – Opole. NCPP
21.10 – Poznań. SQ
22.10 – Konin. CKiS Oskard
27.10 – Białystok. Zmiana Klimatu
28.10 – Gdańsk. B90
29.10 – Olsztyn. Andergrant
04.11 – Częstochowa. Rura
05.11 – Kraków. Kwadrat
11.11 – Łódź. Wytwórnia
19.11 – Warszawa. Stodoła
25.11 – Kielce. Bohomass Lab
26.11 – Katowice. Królestwo
02.12 – Zielona Góra. Kawon
03.12 – Ostrów Wielkopolski. Stara Przepompownia

 xxanaxx_foto

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *