Yellow – nowy zespół wprost z ulicy

Yellow powstał w kwietniu 2017 roku. Zespół gra muzykę z pogranicza gitarowego popu, indie rocka i stawia pierwsze kroki w polskim rynku muzycznym.

W skład Yellow wchodzą: wokalista Wojciech Lechończak, gitarzysta Hubert Radoszko, basista Hubert Białęcki oraz perkusista Filip Laszuk, a część z nich wcześniej współpracowała z takimi artystami jak Mrozu, L.U.C, Sarsa, Katarzyna Groniec czy Joss Stone.

Rok temu chłopacy wydali swój pierwszy mini album. Płyta, pomimo swojego anglojęzycznego tytułu zawiera pięć utworów, a wszystkie z nich napisane są w języku polskim. Materiał z krążka brzmi świeżo i powinien trafić w gusta fanów różnych gatunków, jednak zauważam w nim przede wszystkim ogromny potencjał koncertowy. Utwory są bardzo energetyczne i grane na żywo z pewnością podrywają najbardziej leniwą publiczność do tańca. Zespół pracuje nad kolejną płytą, więc z pewnością warto czekać na ten materiał i spotkać się z Yellow na trasie promującej. W międzyczasie możecie sprawdzać autorskie EP Purple oraz kilka coverów popularnych utworów na YouTubie oraz Spotify.Zajrzyj po więcej:

Yellow na Facebooku

Instagram

Youtube

Spotify


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.