„You Bringing Me” Troja, czyli „Stranger Things” po polsku

13 listopada br. odbyła się premiera debiutanckiego klipu Troja. Teledysk do singla „You Bringing Me” to „historia z dreszczykiem, z warszawską legendą w tle, zupełnie puste miasto i synthpopowe brzmienia lat 80”. 

Utwór „You Bringing Me” pochodzi z pierwszego albumu EP Troja, zatytułowanegoSunner Sumset. Kompozycją i warstwą tekstową oraz miksem i produkcją zajął się sam muzyk. Za mastering odpowiada Paweł Zalewski, a reżyserem teledysku jest Marek Cichy.


Z muzyką jestem związany od dawna, mam na koncie dwie płyty i masę koncertów z zespołem Renton, między innymi na głównej scenie festiwalu Open’er, natomiast od niedawana próbuję sił jako producent – opowiada Troj. – Myślę, że moją muzykę najlepiej opisuje określenie synthpop. W czerwcu opublikowałem EP z czterema piosenkami. Jedna z nich to cover przeboju Tiny Turner „The Best, zaaranżowany w zupełnie nowym stylu. Obecnie kończę moją drugą EP, tym razem z samymi autorskimi numerami. Pozostało mi jedynie dogranie wokali. Na niej również znajdą się cztery piosenki.


Zajrzyj po więcej:

fot. Mariusz Bonna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.