„You & Me” – Krist Van D z ważnym przekazem na gorące lato [zobacz]

krist van dDJ i producent Krist Van D prezentuje nam kolejny utwór: „You & Me”. Singiel ten kolejna propozycja na nadchodzące lato do tanecznej zabawy, przy której jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że wszyscy w każdym momencie jesteśmy odpowiedzialni za to, co nas otacza i co dzieje się wokół. „You & Me” to nie tylko ważny przekaz – to także duża porcja lekkiej muzyki house wraz z ciepłym głosem wokalistki.

Jako artysta świadomy, posiadający moc oddziaływania na swoich słuchaczy, Krist Van D w tym utworze postanowił wyjść poza klimat wyłącznie zabawowo-imprezowy, zachęcając słuchaczy do głębszej refleksji. Patrząc na to, co aktualnie dzieje się w Polsce, w Europie, na Świecie, w „You & Me” artysta daje wyraźny przekaz skierowany do wszystkich:

do ludzi młodych, ludzi starszych, ludzi o wszystkich poglądach i kolorach skóry, ludzi wszystkich wyznań: bezustannie szukajcie harmonii i rozwiązań zapewniających pokój i stabilność jutra na Świecie!


Teledysk do singla nagrywany był w Berlinie. To miasto zostało wybrane jako plan klipu nieprzypadkowo: wszak Berlin to Miasto-Symbol – miasto jeszcze nie tak dawno podzielone „murem berlińskim”, który na wiele dziesiątków lat rozdzielił rodziny, rozdzielił przyjaciół – murem, przy którego próbach sforsowania zostało zastrzelonych wielu, często bardzo młodych ludzi.

Bawiąc się w rytm „You & Me” warto pamiętać o tym, co chce tym utworem przekazać nam artysta:

ŚWIAT MAMY TYLKO JEDEN I NIE MOŻEMY GO ZNISZCZYĆ – PAMIĘTAJMY O TYM – YOU & ME, EVERYTIME!

Przy swoich poprzednich produkcjach Krist Van D współpracował m. in. z takimi wykonawcami jak Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (Benassi Bros), czy Niles Mason (David Guetta, Afrojack).


Zajrzyj tu:

www.facebook.com/kristvand


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *