Z okazji premiery „Irenki” sanah zagra mikrokoncert online

Wyczekiwany następca debiutanckiego albumu sanah już 7 maja trafi do fanów artystki. W dniu premiery „Irenki” odbędzie się spotkanie online z piosenkarką, które będzie okazją do poznania kulis powstawnia płyty. Wokalistka wykona też kilka utworów na żywo. 

Po sukcesie albumu „Królowa dram”, nagrodzonego Bestsellerem Empiku 2020, sanah nie kazała długo czekać na swój następny materiał. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka „BUJDA” z hitem „No sory”, a równo rok od premiery debiutu w ręce fanów oddaje drugą płytę. „Irenka” to kolejny rozdział w karierze wokalistki, która szturmem podbiła serca polskich słuchaczy i wylansowała takie przeboje jak „Szampan”, „Melodia”, „Siebie zapytasz” czy „Proszę pana”.

W dniu premiery wydawnictwa odbędzie się spotkanie online z sanah w roli głównej. Wokalistka opowie o pracy nad materiałem i udzieli odpowiedzi na pytania frapujące fanów, a także zagra na żywo kilka utworów z nowej płyty. Rozmowę z artystką poprowadzi Agnieszka Szydłowska, w piątek o godzinie 18:00.

Wszystkie piosenki zamieszczone na albumie układają się w historię tytułowej postaci, przepełnioną pięknem i melancholią. Artystka skupiła się na przekazaniu autentycznych emocji, o czym świadczy także pozbawiona jakiegokolwiek retuszu okładka płyty. „Irenkę” promują single „No sory” i przebój „Ale jazz!” nagrany w duecie z wokalistą Bitaminy, Vito Bambino. Utwór uplasował się na pierwszym miejscu listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych i pokrył się dotąd trzykrotną platyną.

Podziel się swoją opinią ;)