Zabaw się z Zalewskim. Trasa promująca nowy album

Już w piątek ukaże się najnowszy album Krzysztofa Zalewskiego – „Zabawa”. Wydawnictwo promują dwa single: „Tylko Nocą” oraz „Annuszka”, które okazały się nie małym zaskoczeniem zarówno dla fanów artysty jak i dziennikarzy muzycznych. W parze z premierą płyty idzie trasa koncertowa, która mimo trudności wynikających z obecności koronawirusa, zapowiada się ciekawie.

Branża muzyczna to jedna z tych gałęzi przemysłu, która najmocniej oberwała przez panującą wciąż pandemie, jednak zarówno muzycy jak i kluby robią wszystko by móc ponownie się spotkać ze słuchaczami pod sceną. Może koncerty online tej jesieni nie zniknął do końca jeszcze nie zniknął, to w przeciwieństwie do minionej wiosny zaczyna pojawiać się kilka propozycji koncertowych w tradycyjnej formie – NA ŻYWO.

Krzysztof Zalewski jest jednym z tych pierwszych odważnych, który na przełomie jesieni i zimy wystąpi na scenie z najnowszym materiałem. Koncerty odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i oczywiście dla mniejszej ilości publiczności, dlatego tym bardziej warto wyposażyć się w bilet na takie wydarzenie.

20/11 WARSZAWA – PALLADIUM
04/12 ŁÓDŹ – WYTWÓRNIA
05/12 WROCŁAW – A2
10/12 KATOWICE – MCK
11/12 GDAŃSK – B90
18/12 KRAKÓW – KLUB STUDIO
20/12 POZNAŃ – MTP


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.