Zagadkowe video od zespołu MA!

Mam

Tworzą nietypowe połączenie soulu z muzyką indiańską i zapowiadają, że w związku z wydaniem ich pierwszej płyty ruszy wielka akcja o zasięgu wykraczającym poza nasz kraj. Powstała zaledwie dwa lata temu, tajemnicza formacja MA, zdążyła już przykuć uwagę mediów i rosnącej grupy fanów swoją niezwykłą soul-electro-etniczną twórczością. Zespół udostępnił właśnie zagadkowe wideo, które może być zapowiedzią… no właśnie, czego?

MA to unikatowy na skalę polską zespół, stworzony przez muzyków znanych z formacji: Big Fat Mama, Moonlight, Arka Noego i Charlie Monroe. Ich nietypowe podejście do muzyki zdążyło już przysporzyć MA stale rosnącej grupy słuchaczy. Zespół przymierza się do wydania debiutanckiej płyty zatytułowanej „DreaMa” czyli marzyciel (fonetycznie).

             

To nawiązanie do tekstu „Imagine” Johna Lennona – mówi Mateusz Samolong, basista. – Jesteśmy marzycielami i wiemy, że jest nas więcej, parafrazując Lennona. Mamy nadzieję, że i Ty do nas dołączysz, a świat wypełni muzyka, która płynie z serca.

Zespół opublikował zagadkowe wideo, które w ciekawy sposób przedstawia grupę i zapowiada ich debiutancki album „DreaMa”.

MA powstało zaledwie przed dwoma laty – prezentowany na licznych koncertach unikalny styl grupy sprawił, że szybko zaczęły się nimi interesować media oraz rosnąca grupa słuchaczy. Formacja nieoficjalnie potwierdziła, że jej najnowszy album „DreaMa” pojawi się na rynku we wrześniu bieżącego roku, zaś zaprezentowane, zagadkowe wideo to zapowiedź dużej akcji promującej to wydawnictwo.


Zajrzyj po więcej!

http://www.facebook.com/ma.psychedelic


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *