Zagi w duetowej live sesji z Robertem Cichym

Zagi opublikowała na swoim kanale YouTube pierwszą live sesję z serii #prześfeat sessions! – podczas której wykonuje z artystami których ceni, lubi i którzy ją inspirują – utwory z albumu „Prześwit” w nietypowym wydaniu.

Pierwszym z gości Zagi jest Robert Cichy – wybitny gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent, który za swój pierwszy album „SMACK” (2019), został laureatem najważniejszej polskiej nagrody fonograficznej – Fryderyk – w kategorii „najlepszy album roku country/blues”.

Artyści w duecie wykonali mashup utworów ze swoich najnowszych albumów – „Zew” z albumu Zagi „Prześwit” oraz „Let Us Sing” z albumu Roberta Cichego „Dirty sun”.

Live sesja odbyła się w przepięknej oranżerii Kuźnia Golfa w Warszawie a za realizację audio-video odpowiedzialny jest Michał Wrzosiński.

Nagraj cover dowolnego utworu z najnowszego albumu Zagi „Prześwit” i wygraj wspólną live sesję z artystką – taką jak ta z Cichym! Zgłoszenia przyjmowane są do 14 lutego (walentynki) do północy! Szczegóły konkursu – https://bit.ly/3rup8jB

Zamów album „Prześwit” w preorderze empik.com – https://www.empik.com/przeswit-zagi,p1260165720,muzyka-p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.