Zagraj na Juwenaliowym koncercie Finałowym! Kraków na Was czeka!

krakowskie juwe

Zapraszamy do udziału w Przeglądzie Kapel mającym na celu wyłonić zespół, który zagra na dużej, plenerowej scenie pod Klubem Żaczek i rozpocznie Wielki Juwenaliowy Koncert Finałowy 15 maja 2016 r. , którego główną gwiazdą wieczoru będzie T.LOVE! Termin zgłoszeń upływa 12 marca o godzinie 23:59. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: juwenalia.uj@gmail.com

Regulamin Juwenaliowych Eliminacji w Klubie Żaczek
„Zagraj na JUWENALIOWYM KONCERCIE FINAŁOWYM”

Zasady ogólne:
1. Organizatorem Juwenaliowych Eliminacji w Klubie Studenckim „Żaczek” jest Fundacja Studentów i Absolwentów UJ „Bratniak”.
2. Do Eliminacji może przystąpić zespół grający muzykę autorską, którego co najmniej jeden członek posiada status studenta.
3. Kapela zakwalifikowana do wystąpienia w trakcie koncertu eliminacyjnego jest zobowiązana do przygotowania 20 minutowego programu (własnego autorstwa).
4. Termin zgłoszeń upływa 12 marca o godzinie 23:59. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: juwenalia.uj@gmail.com
Zgłoszenie powinno zawierać: krótki opis zespołu oraz próbkę twórczości (w formacie mp3/wav/mp4/wma lub linka do plików na dowolnym darmowym serwerze.
5. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 14 marca 2016 roku.
6. Etap finałowy eliminacji, w którym wystąpi 5 wybranych spośród zgłoszeń zespołów odbędzie się 20 marca 2016 r., w Klubie Żaczek. Wtedy też zostanie wyłoniony zespół, który wystąpi na Wielkim Koncercie Finałowym JUWENALIÓW KRAKOWSKICH 2016 w dniu 15 maja!

 


Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1716023768618895/


Kryteria oceny:

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą 5 zespołów, które wystąpią podczas Juwenaliowych Eliminacji. W skład Jury etapu finałowego wchodzą osoby odpowiedzialne za organizację tegorocznych Juwenaliów Krakowskich.

Postanowienia końcowe:

Udział w Eliminacjach Juwenaliowych dla uczestników jest bezpłatny. Zespoły występują nieodpłatnie, przyjeżdżają na koszt własny. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie straty poniesione przez uczestników podczas Przeglądu.
Przesłanie zgłoszeń do udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Zgłoszenia przesłane po wyznaczonym terminie są nieważne.
Organizator zastrzega sobie prawo do udostępniania materiałów artystycznych na stronie internetowej klubu oraz FB klubu. Organizator rozstrzyga wszelkie kwestie sporne związane z Przeglądem i zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.

Śpiesz się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *