Zakończenie Total Tour w Poznaniu

12 stycznia 2018 roku jedna z najmłodszych gwiazd polskiej sceny muzycznej, Natalia Nykiel, zagości w Poznaniu ze swoją najnowszą trasą TOTAL TOUR promującą najnowsze wydawnictwo piosenkarki, Discordia.


Młoda, piękna i zjawiskowo zdolna Natalia ma na swoim koncie udział w polskiej edycji programu The Voice of Poland, gdzie pod wodzą Patrycji Markowskiej dotarła do samego finału. Debiutancka płyta Lupus Electro wydana w 2014 roku osiągnęła status złota, a single takie jak Bądź duży oraz Error cieszyły się ogromną popularnością w największych rozgłośniach radiowych w Polsce. Oba single pokryły się diamentem. Artystka w 2017 roku została ogłoszona główną gwiazdą siedmiokoncertowej trasy Red Bull Tour Bus. Tego samego roku wystąpiła również na scenie Orange Warsaw Festival.

20 październik 2017 roku to dzień premiery najnowszej płyty Natalii zatytułowanej Discordia. Materiał znajdujący się na krążku to rodzaj zapisu, w którym artystka pragnie zwrócić uwagę na trud, jaki niesie za sobą chęć podążania ścieżką wyznaczoną przez samego siebie. Do współpracy nad albumem Nykiel zaprosiła między innymi Marię Peszek, Julię Marcell czy Dawida Podsiadło. Produkcją zajął się Michał FOX Król, który pracował też przy jej debiutanckim krążku. W rocznej klasyfikacji Discordia zajęła 12 miejsce na liście pięćdziesięciu najlepiej sprzedających się albumów. Utwór Total błękit osiągnął na YouTube ponad dwa miliony wyświetleń.

Jesienią młoda piosenkarka wyruszyła w trasę koncertową promującą album i obejmującą zaledwie pięć miast. Na przełomie października i listopada 2017 roku zaprezentowała się w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu, w grudniu zawitała do Torunia. Metą na tej trasie są Międzynarodowe Targi Poznańskie, gdzie Natalia wystąpi ze swoim najnowszym materiałem już w najbliższy piątek, 12 stycznia 2018 roku. Jest to ostatni przystanek TOTAL TOUR, więc serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Bilety wciąż dostępne na to wydarzenie można nabyć na stronie internetowej http://www.eventim.pl/natalianykielpoznan.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/NykielNatalia/

www: http://www.natalianykiel.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.