Zalewski kontra kilka tysięcy osób – SOLO ACT NA TORWARZE

Takiego finału wiosennej trasy Krzysztofa Zalewskiego nikt się nie spodziewał! Już 26.04 muzyk zaprasza wszystkich do Torwaru, gdzie już bez zespołu zaprezentuje swoje utwory z trzech ostatnich płyt, nie zabraknie również nowości. Na ten wyjątkowy SOLO ACT artysta wyjątkowo zaprosi również gości.

Krzysztof Zalewski już nie raz udowadniał, że bez muzyków, sam na scenie jest sobie w stanie fantastycznie poradzić, co udowodnił podczas promocji albumu „Złoto”, gdzie wiele razy dawał koncerty właśnie w pojedynke, czyli SOLO ACT.

Ten człowiek orkiestra postanowił podnieść sobie jeszcze wyżej poprzeczkę i wystąpić samotnie na scenie warszawskiego Torwaru! Artysta zagra sam na wszystkich instrumentach znajdujących się na scenie, która zostanie umieszczona na samym środku hali, zapętlając na żywo melodie i tworząc nowe aranżacje swoich utworów. Tego wieczoru nie zabraknie również gości zaproszonych przez Krzysztofa, o których więcej dowiemy się niebawem.

Czego możemy spodziewać się na tym wydarzeniu? Show jednego artysty, który będzię łączył śpiewanie z graniem na bębnach, gitarze elektrycznej, gitarze akustycznej, szeregu instrumentów klawiszowych, basie, ksylofonie i różnych przeszkadzajkach – Zalewski loopuje je i nagrywa na żywo tworząc szczególną muzyczną rzeczywistość, podczas której niejedna piosenka zyska nową aranżację! Tak więc fanów zarówno „Zeliga”, albumu „Złoto” czy „Zalewski śpiewa Niemena” oraz ciekawych nowych utworów zapraszamy na te wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie!

Pomyślałem, że przydałby się jakiś spektakularny finał trasy. Oto i jest! Często bywam pytany czy gram jeszcze solo acty. Otóż zdarza mi się – przy specjalnych okazjach, w małych, kameralnych, nastrojowych miejscach. Tak też będzie i tym razem…. Na finał  trasy – zapraszam Was na Torwar! To będzie zupełnie nowa formuła Solo Act’u, zbroję się w nowe instrumenta i zabawki i ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę… Zapraszam na jedyny taki koncert! (Krzysztof Zalewski)


Koncert Krzysztof Zalewski – SOLO ACT odbędzie się 26 kwietnia 2019 o godzinie 20:00 (piątek) na warszawskim Torwarze (COS Torwar, Łazienkowska 6A, Warszawa). Bilety w cenie 69 zł ( Trybuna – Strefa D), 99 zł (Strefa C), 129 zł (Strefa B), 149 zł (miejsca siedzące – Strefa A) będzie można nabyć od środy (13.02) od godziny 12:00.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Zalef.Krzysztof/

Instagram: https://www.instagram.com/zalewskiofficial/

www: http://www.krzysztofzalewski.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.