Zalewski na jesień – trasa SOLO ACT i Red Bull SoundClash

Październik, listopad i grudzień zapowiadają się dla Krzysztofa Zalewskiego nie mniej ciekawie niż poprzednie miesiące. Chodź muzyk miał znów przepełniony kalendarz i królował na festiwalowych scenach przed nim kolejne muzyczne wyzwania i przygotowania do nagrania nowego materiału.

Wiosenna w większości wyprzedana trasa klubowa, SOLO ACT na warszawskim Torwarze, lato na festiwalach, plenerach i przede wszystkim w składzie Orkiestry Męskiego Grania podczas jubileuszowej, dziesiątej edycji – tak mniej więcej wyglądały ostatnie miesiące Krzysztofa Zalewskiego.

Chodź już najwyższy czas na nowy krążek, który godnie zastąpi „Złoto” i przyniesie jeszcze więcej przebojów na miarę „Miłość miłość” to artysta przed wejściem do studia nagraniowego chce jeszcze spotkać się z fanami właśnie w projekcie SOLO ACT. Wiele razy już udowadniał, że nie tylko wokalnie i gitarowo utrzymuje się na wysokim poziomie, ale i w grze na innych instrumentach radzi sobie wzorowo. Tak, więc tej jesieni znów stanie na scenie sam, otoczony przeróżnymi instrumentami.

KRZYSZTOF ZALEWSKI SOLO ACT

27/09 WARSZAWA – Och – Teatr !SOLD OUT!

30/10 KRAKÓW – ICE

03/11 WROCŁAW – Narodowe Forum Muzyki !SOLD OUT!

04/11 WROCŁAW – Narodowe Forum Muzyki

29/11 ŁÓDŹ – Klub Wytwórnia

11/12 GDAŃSK – Teatr Szekspirowski

15/12 POZNAŃ – Hala MPT2

21/12 KATOWICE – NOSPR

This slideshow requires JavaScript.

Jednak to nie wszystko co czeka nas ze strony Pana Zalewskiego, ponieważ już 21.11 ponownie wróci na scenę Torwaru w Warszawie, tym razem by zmierzyć się w muzycznym pojedynku z raperem Grubsonem w ramach drugiej edycji Red Bull SoundClashczytaj więcej.

21/11 WARSZAWA – COS Torwar

This slideshow requires JavaScript.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Zalef.Krzysztof/

Instagram: https://www.instagram.com/zalewskiofficial/