ZALEWSKI, NOSOWSKA, ORGANEK, IGO na czele MĘSKIE GRANIE 2019!

Dziś, w samo południe wszystko stało się jasne! Na czele jubileuszowej, dziesiątej edycji kultowej trasy MĘSKIE GRANIE staną KRZYSZTOF ZALEWSKI, KATARZYNA NOSOWSKA, TOMASZ ORGANEK oraz IGOR IGO WALASZEK! Singiel, który będzie promował tegoroczną trasę nosi tytuł „Sobie i Wam”.

„Sobie i Wam” – za słowa piosenki odpowiedzialna jest Kasia Nosowska, natomiast przy muzyce artystka współpracowała z Marcinem Macukiem. Dziś premierę miał również teledysk, którego reżyserem jest Allan Willmann.

 

Ostatnia edycja trasy Męskie Granie była olbrzymim sukcesem. W tym roku, z okazji dziesięciolecia, oczekiwania fanów projektu są jeszcze większe. To, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć Męskie Granie Orkiestra, w której składzie będą zarówno artyści bardzo dobrze znani z poprzednich lat, którzy mocno zapisali się w historii projektu, jak i ci, którzy wniosą do Męskiego Grania powiew świeżości. Wynikiem tego niezwykłego połączenia jest świetny singiel, który mamy nadzieję, spodoba się miłośnikom trasy. (Ewa Kielik, Marketing Manager Marki Żywiec)


MĘSKIE GRANIE 2019 – TRASA 

Poznań, Cytadela, 13 lipca
Kraków, Muzeum Lotnictwa, 20 lipca
Gdynia, Park Kolibki, 27 lipca
Wrocław, Partynice, 3 sierpnia
Katowice, Strefa Kultury, 10 sierpnia
Warszawa, Służewiec, 17 sierpnia
Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, 24 sierpnia


Sprzedaż biletów

Już 6 czerwca o godzinie 12.00 wystartuje regularna sprzedaż biletów na wydarzenie. Będą one dostępne w cenie 149 zł na eBilet.pl oraz Eventim.pl. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/MeskieGranie/?epa=SEARCH_BOX

Instagram: https://www.instagram.com/meskie_granie/

www: https://www.meskiegranie.pl/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCkquAjPHABhLxaGWWCpTuSg