Album „Stygmaty” Forbidden Souls już 30 września

Już 30 września br. na rynku muzycznym ukaże się płyta „Stygmaty”zespołu Forbidden Souls. Tego samego dnia w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się także specjalny koncert promujący wydawnictwo.


Koncert będzie miał miejsce na scenie specjalnie na tę okazję ustawionej na ulicy Zabytkowej w Gorzowie Wielkopolskim. „Stygmaty” to drugi krążek w dorobku Forbidden Souls, a promowany jest teledyskiem zrealizowanym do utworu „Ptaki”.„Ptaki” to pierwszy z trzech planowanych przez nas singli, które promują nadchodzący album – mówi Kamil Karmiński, wokalista Forbidden Souls. – Do utworu zrealizowaliśmy klip, całość traktuje o wzlotach i upadkach, które towarzyszą nam w codziennym życiu. W teledysku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się wykorzystać taniec, jako artystyczną formę przekazu emocji związanych z liryką tekstu. Zapraszamy – zachęca muzyk.


Formacja Forbbiden Souls istnieje od 2008 roku, zaś od 2012 funkcjonuje jako kwintet. Ma na swoim koncie płytę „Forbidden Souls” (2012), którą promował utwór „Kłamstwo”gościnnym udziałem skrzypka Adama Bałdycha. Forbidden Souls nie przestaje intensywnie koncertować, pojawiając się między innymi na festiwalach w całym kraju.Zajrzyj po więcej:

Forbidden Souls na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.