Ania Jęczarek z teledyskiem do utworu „Jedna z was”

W najbliższą niedzielę, czyli 15 października br., punktualnie o godzinie 20 na kanale YouTube odbędzie się premiera teledysku do utworu Ani Jęczarek. „Jedna z Was” to premierowy singiel wokalistki, znanej dotąd głównie jako gitarzystka.


Zanim podzielimy się z Wami kolejnymi nowościami z naszego obozu, zapraszamy na premierę klipu naszej serdecznej przyjaciółki Anii Jęczarek, dzięki której tak właściwie umiemy coś tam brzdęknąć i frienda Tomka Tomo Niemca, którego, po pierwsze, bardzo polubiliśmy, a po drugie i ostatnie… Tomek i jego TomoGuitars dba o nasze gitary i wzmaki 😉 – rekomenduje na swojej stronie na Facebooku zespół TRT.


W nagraniu piosenki udział wzięli: Ania Jęczarek (wokal, gitary), Tomek Niemiec (bas) i Oskar Podolski (perkusja). Za produkcję odpowiada Tomek „Serek” Krawczyk, znany ze współpracy z taki wykonawcami, jak Zakopower, Mela Koteluk, Olaf Deriglasoff czy Bisquit, realizacją dźwięku zajął się Piotr Rychlec z VIVI Sound Studio, a niebanalne brzmienie gitar to dzieło wyżej wymienionego Tomka Niemca z Tomoguitars.


Zajrzyj po więcej:

Ania Jęczarek na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.