Bomba Kaloryczna obchodzi drugie urodziny

Bomba Kaloryczna gra już dwa lata! Z tej okazji zapraszamy na koncert urodzinowy zespołu, który odbędzie się w sobotę 9 kwietnia w klubie Mechanik w Warszawie (godz. 20). W repertuarze nie zabraknie premierowych piosenek, coverowych niespodzianek i specjalnych gości. Wraz z Bombą Kaloryczną wystąpi zaprzyjaźniony zespół Cztery Kilo Obywatela.

Bomba Kaloryczna

Bomba Kaloryczna miesza ze sobą wszystkie możliwe style i gatunki. Zespół zaczął grać wiosną 2014. Od tego czasu odwiedził między innymi Juwenalia Politechniki Warszawskiej, Juwenalia Poznańskie, czy Juwenalia Przemyskie. Muzycy na swoim koncie mają drugie miejsce w konkursie „Szlagier dla Warszawy”, a obecnie trwają nagrania debiutanckiej płyty. Zespół zapowiada swoje urodziny:

Koncert z okazji naszych drugich urodzin będzie jeszcze bardziej wybuchową mieszanką wszystkich możliwych imprezowych patentów 😉 Razem z naszymi gośćmi poczęstujemy was tłustymi muzycznymi (i nie tylko muzycznymi 😉 ) miksturami. Z Warszawską publicznością znamy się świetnie ! Ale i tak was zaskoczymy 😉 będzie się działo 😉

Cztery Kilo Obywatela
Zespół tworzą: sadownik, listonosz, urzędas, szperacz, elektryk i elektronik.
To zbieranina tych, którzy w swojej mgliście uzasadnionej sympatii to tego kraju postanowili w nim zostać, żyć i robić rumor. To dojrzalsza w treści i formie kontynuacja zespołu JOKE FERAJNA z Przemyśla, w którego 5. urodziny zespół dał sobie nowy początek i oto: Cztery Kilo Obywatela. Muzyka ska punk okraszona sporą dawką humoru na tle tematów ściśle związanych ze wszystkim co bulwersujące, ułomne, przaśne a także ciekawe, piękne, swojskie i warte opiewania w naszym przepięknym kraju nad rzeką. Dotychczas 200 koncertów w Polsce i poza jej granicami, jedna pozycja wydawnicza w Jimmy Jazz Records, przygody, o których marzy niejeden dzieciak i cała masa rock&rolla.
Energia i sporo refleksji nad sobą samym – bez biadolenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *