Kamil Pawelski przekracza „Granice”

Kamil Pawelski, znany szerszej publiczności jako Ekskluzywny Menel, rozpoczął zupełnie nowy etap swojej kariery. Działalność muzyczna wokalisty nabiera tempa, gdyż jeszcze w tym miesiącu czeka nas premiera nowego teledysku oraz koncert promujący zbliżający się wielkimi krokami debiut fonograficzny.


Kamil Pawelski zrealizował swoje marzenie o wydaniu autorskiej płyty. Po blisko dwóch latach pracy album „Granice” wreszcie trafi na rynek. Premierę zaplanowano na 10 listopada 2017 roku. Wokalista jest tu współkompozytorem i autorem większości tekstów. Za produkcję odpowiada Paweł Bzim Zarecki, który współpracował z takimi artystami, jak Anna Maria Jopek czy Pat Metheny. W proces powstawania krążka gościnnie zaangażowali się ponadto tacy muzycy, jak Marika Marta Kosakowska, Buslav, Fair Play Quartet, Jan Stokłosa, Mate.O, Maciej Mąka, Przemek Kostrzewa i Kamila Pałasz.


Pawelski nie definiuje jednoznacznie stylu, w jakim zachowany jest album, i zaznacza, że kluczowymi elementami są organiczne brzmienia z domieszką elektroniki – dowiadujemy się.


„Granice” – tracklista:

1. Spotkajmy się
2. Free Fall
3. Plastikowy Spokój
4. Granice feat. Dziuba
5. Dama
6. Waiting Room
7. Wisła
8. Umocnij
9. Horyzont feat. Marika Marta Kosakowska


Z kolei już 24 października br. światło dzienne ujrzy najnowszy klip, zatytułowany „Plastikowy Spokój”. Tego samego dnia odbędzie się koncert związany z wydawnictwem. Więcej szczegółów wkrótce!


Oczekując na nowy singiel, posłuchajcie poprzedniego utworu:


Zajrzyj po więcej:

Ekskluzywny Menel na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.