Kiedy nowa płyta Sadowskiej? My już wiemy!

Wraz z początkiem września i szkolnej nauki rozpoczynamy kolejną dawkę premier! Tym razem mamy wam do zaproponowania debiutancki album Agaty Sadowskiej – „Słowa”.

Agata Sadowska zakończyła pracę nad swoim pierwszym albumem. Producentem płyty jest Grzegorz Jabłoński (członek zespołu Poluzjanci, były kierownik muzyczny zespołu Natalii Kukulskiej), którego Agata poznała podczas warsztatów organizowanych właśnie przez Poluzjantów. Grzegorza zafascynował głos i determinacja Agaty, a efekt ich wspólnej pracy będziemy mogli podziwiać już niebawem. Trzecim singlem promującym krążek jest tytułowy utwór „Słowa”.

agata_sadowska

Agata nie jest już zupełnie anonimową artystką. Na scenie muzycznej zadebiutowała w sierpniu 2015 roku utworem „Nie na sprzedaż”, który zebrał pozytywne recenzje wśród dziennikarzy muzycznych oraz fanów wokalistki. Singiel promował epkę „agata sadowska”, będącą zapowiedzią albumu „Słowa”.

Na płycie będzie można usłyszeć takich artystów jak: Ania Szarmach (chórki), Robert Luty (perkusja), Piotr Żaczek (gitara basowa), czy wspomniany Grzegorz Jabłoński (instrumenty klawiszowe). Artystce udało się jednak zachować własny, niepowtarzalny i subtelny styl, co sprawia, że utworów słucha się z niezwykłą przyjemnością.

Premiera płyty odbędzie się 30 września 2016.


Więcej informacji na temat Agaty:

WWW
Facebook
You Tube
Instagram


Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad płytą Agaty Sadowskiej

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *