[KONCERT/KONKURS] Natalia Moskal zagra w Lublinie

Już dziś, tj. 15 czerwca br., w lubelskim ogródku artystycznym Podwórko odbędzie się koncert promujący debiutancką płytę Natalii Moskal. Album nosi tytuł „Songs of Myself” i ukazał się 19 maja 2017 roku.


Tworząc płytę, skupiłam się na tym, o czym chcę śpiewać – opowiada Natalia. – Zarówno jako wokalistka jak i początkująca tłumaczka koncentruję się na słowie. Ostatnio sporo czasu poświęciłam Ester Singer Kreitman, przekładając jej prozę. Obcując m.in. z jej opowiadaniami, nieustannie wybrzmiewały we mnie historie silnych i nietuzinkowych kobiet, które są wierne własnej intuicji i ufają swoim wyborom. Bardzo mi to imponuje, dlatego starałam się dać temu wyraz w moich piosenkach, ubarwiając je czasami wątkami autobiograficznymi.


Wydawnictwo to efekt współpracy wokalistki z Łukaszem Maronem, odpowiedzialnym za aranż i produkcję utworów, a także z producentami Bartoszem i Markiem Dziedzicami. Wydawcą jest zaś Fame Art. Tytuł krążka nawiązuje do książki „A song of myself” Walta Whitmana, której autor stawia na ideę „trust thyself”, czyli ufaj sobie.


Koncert rozpocznie się o godzinie 20.


KONKURS!

Jeśli chcecie zdobyć jeden z egzemplarzy płyty „Songs of Myself”, wystarczy wykonać zadanie konkursowe, w temacie maila wpisując „Natalia Moskal – konkurs”. Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem muzykoholicy.com@gmail.com do 19 czerwca, do godziny 23.59. Wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy trzech laureatów. Oto zadanie: Podaj tytuł singla promującego album „Songs of Myself”, który ukazał się 31 marca br. Powodzenia!

KONKURS ZAKOŃCZONY

Płyty otrzymują: Zofia Szyputa, Karolina Wawrzynowicz oraz Marian Śmiech. Prosimy o przesłanie na naszą skrzynkę mailową adresów do wysyłki :). Gratulujemy!


Zajrzyj po więcej:

Natalia Moskal na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.