Zapowiedź najnowszego teledysku Anety Figiel do piosenki „Samotny dzień”.

Aneta Figiel na Bulwarach, fot. Nazar Vasko

Aneta Figiel – gwiazda programu „Jaka to melodia” nakręciła teledysk w pięknej, zimowej scenerii miasta Włocławek. Piosenka „Samotny dzień” pochodzi z debiutanckiej płyty wokalistki „Plan A”.

Mimo tytułu utworu artystka nie spędziła samotnego dnia w swoim rodzinnym mieście. Towarzyszyli jej rodzice, muzycy, Zespół Pieśni i Tańca „Wrzos” oraz Pan Edward Piega – najwierniejszy i najbardziej intrygujący fan artystki kończący blisko 90 lat.


PREMIERA KLIPU 17.02.2016


Teledysk utrzymany będzie w klimacie retro (lat 60/70), zarówno pod względem stylizacji jak i kolorystyki.

Zależało nam, aby przewrotnie opowiedzieć historię miłosną. To, co wydawałoby się zdarzać jedynie nastolatkom, chcemy pokazać u bohaterów starszych wiekiem, ale młodych duchem! Chcemy pokazać, że oni także potrafią przeżywać szaloną miłość, chwile uniesienia, zdrady. Dlatego historia rozgrywa się na potańcówce dla starszych osób (zorganizowanej w Hotelu Garage) oraz w pięknych plenerach Włocławka – zdradza szczegóły Aneta Figiel.

Plan zdjęciowy teledysku został zlokalizowany w charakterystycznych punktach miasta, m.in. na Bulwarach, przy Przystani i na Moście im. Edwarda Śmigłego – Rydza. Reżyserką teledysku jest Olga Czyżykiewicz znana m.in. ze współpracy z Sarsą i Margaret

Cieszę się z możliwości współpracy z Anetą Figiel. Tym bardziej, że jest to artystka z Włocławka, która często podkreśla, że kocha nasze miasto i widzi pozytywne zmiany, które u nas zachodzą. Oczywiście dla Włocławka to okazja do promocji na szeroką, ogólnopolską skalę – powiedział Marek Wojtkowski, prezydent Włocławka.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj tu:

Aneta Figiel facebook: https://www.facebook.com/figielaneta/?fref=ts

 

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *