Najnowszy hit Marka Kościkiewicza i Ivs Alter!

nazwaJuż pod koniec maja na muzycznym rynku pojawi się singiel zapowiadający debiutancką płytę Ivs Alter, młodej wokalistki nazywanej polską Miley Cyrus.

Współautorem muzyki i tekstów jest znany muzyk, Marek Kościkiewicz, który stoi za sukcesami największych hitów De Mono, Justyny Steczkowskiej czy Rafała Brzozowskiego. Ivs Alter to jedna z najzdolniejszych wokalistek młodego pokolenia – mówi Marek Kościkiewicz. – Praca z nią to prawdziwa przyjemność. Ma określony styl, wie jaka muzykę chce robić i ma doskonałe umiejętności wokalne.

Muzyka, którą tworzy Ivs Alter jest pełna tanecznego, popowego brzmienia, w którym można wyczuć nuty zaczerpnięte z rytmów soulowych i R&B. Wokalistka wyraźnie inspiruje się swoją idolką, Madonną.Tekst mojej piosenki jest dość kontrowersyjny, ale wiele kobiet będzie mogło się z nim utożsamić – zapowiada Ivs Alter.

Płyta wokalistki ukaże się za dwa miesiące. Aktualnie jej autorzy dopracowują szczegóły. Chcą, by każdy dźwięk brzmiał idealnie i wpisywał się w taneczny klimat lata. Debiutancki krążek Ivs Alter nagrywany jest w londyńskiej wytwórni Phrased Differently, która słynie z wydania największych hitów Miley Cyrus, Britney Spears i Craiga Davida. Oprócz Marka Kościkiewicza przy powstaniu krążka wokalistki pracują także brytyjscy producenci Knightstarr i Michael Stockwell.

Chcę, by moja pierwsza płyta pokazywała jaką osobą jestem, jaką muzykę kocham i czym się inspiruję – mówi Ivs Alter. – Nie chcę zdradzać jeszcze zbyt wielu szczegółów, bo ma to być niespodzianka dla moich fanów. Wraz z Markiem Kościkiewiczem pracujemy nad tym, aby moje piosenki były pełne pozytywnej energii i trafiły w gusta szerokiej publiczności.

Ivs Alter podbija polski rynek dzięki swojemu występowi w projekcie Poland Why Not, występom w warszawskich klubach i piosence Chwyć Powietrze (Domek z kart), która w serwisie YouTube obejrzało ponad 750 000 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *