Rosalie. zaprasza na koncerty i zapowiada nowy album

Pochodzi z Poznania, a jej twórczość można określić mianem „odważnego flirtu współczesnej muzyki elektronicznej z zamiłowaniem do oldschoolowego r’n’b i hip-hopu”. Rosalie., gdyż to o niej mowa, przygotowuje się do premiery swojej pierwszej płyty i zaprasza na koncerty.


W utworach Rosalie. możemy odnaleźć odwołania do kultury lat 90. zmiksowane z nowymi muzycznymi trendami, w których poszukiwaniu pomagali tacy producenci, jak Jordah, Mentalcut czy Lux Familiar.


Pod koniec ubiegłego roku wokalistka opublikowała debiutancki album EP „Enuff”. Materiał wydany pierwotnie tylko w digitalu zyskał tak dobre recenzje, że wzbogacony o bonus track i dwa remixy został wydany w limitowanym nakładzie 500 sztuk przy współpracy z labelem Alkopoligamia.com – informuje wydawca. – Premierze fizycznego wydania towarzyszył klip do utworu „Pozwól”. To między innymi dzięki niemu w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy Rosalie. zagrała blisko 40 koncertów w całej Polsce (występy chociażby na Orange Warsaw Festival czy Up To Date).Publikacja debiutanckiego albumu długogrającego planowana jest na rok 2018, lecz jeszcze jesienią tego roku odbędą się cztery pod szyldem #neverenuff. Na trasie nie zabraknie wyjątkowych gości specjalnych, których nazwiska pozostają na razie tajemnicą.


Sprawdźcie, gdzie w najbliższym czasie pojawi się Rosalie. w ramach#neverenuff Tour”:

17.11Projekt LAB, Poznań

18.11Sfinks700, Sopot

25.11Szpitalna 1, Kraków

01.12Cafe Kulturalna, Warszawa


Zajrzyj po więcej:

Rosalie. na Facebooku

fot. Paweł Zanio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.