Tubas Składowski z albumem „Nocny” już 29 września

Już 29 września br. odbędzie się premiera wydawnictwa „Nocny”, które zaprezentuje Tubas Składowski. Nie zabraknie jazzowo-elektronicznego i live-hip-hopowego brzmienia charakterystycznego dla tej formacji. 


Od wydania naszej pierwszej płyty („Bez konserwantów”, 2014 – przyp. red.) ewoluowaliśmy od hip-hopowego live bandu grającego organiczne rzeczy siedzące mocno w rapowym klimacie, aż do w pełni świadomego zespołu, czerpiącego garściami z przeróżnych muzycznych źródeł – mówi Dominik „Domek” Masalski. – Poszukiwania, chociaż w dalszym ciągu nie skończone, zaowocowały albumem „Nocny”, na którym elektronika miesza się z jazzem, hip-hopowe nawijki ze śpiewanymi partiami, a pozytywny klimat płynący z poprzednich nagrań zastąpiony został nieco mroczniejszym spojrzeniem na współczesną kondycję społeczeństwa, Boga oraz śmierć – dodaje muzyk.


Album „Nocny” promują dwa single: „To miłość” feat. Ras „Gotowi do drogi”.


Za miksy i mastering krążka „Nocny” odpowiada Marcin Górny (Studio Splendor i Sława) z zespołu Polucjanci. Na płycie pojawili się licznie goście: trębacz jazzowy Tomek Nowak, turntablista i producent Hubert Tas, znany z zespołu Rasmentalism – Ras, kojarzony głównie z Mama SelitaPolskiego Karate, a ostatnio działający również solowo Igorilla oraz reprezentacja funkowo-soulowego zespołu MA w postaci rodzeństwa Martyny Szczepaniak i Dominika Szczepaniaka.Zajrzyj po więcej:
Tubas Składowski na Facebooku
Tubas Składowski na Instagramie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.