Zapraszamy na koncert KRÓLA do łódzkiej WYTWÓRNI (10.11.2019)

W listopadzie KRÓL zagra w Wytwórni! Koncert promować będzie jego nową płytę „Nieumiarkowania”, która ukazała się we wrześniu 2019.


Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej.Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR. W 2014 roku postanowił jednak wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów „Nielot” (2014), „Wij” (2015), “Przez Sen” (2016) oraz „Przewijanie na podglądzie” (2018). Za tę ostatnią płytę Król został nagrodzony „Mateuszem Trójki”, a także nominowany do wielu nagród, w tym Fryderyka.

Król ze swoim zespołem wystąpił na największych festiwalach i wydarzeniach muzycznych w Polsce, m.in. na Open’er Festival, Off Festiwal, Męskim Graniu czy Tauron Nowa Muzyka.

„Nieumiarkowania” to piąty album Króla. Singlami promującym to wydawnictwo są utwory “Te smaki i zapachy” i „Druga Pomoc”.Na koncercie w Wytwórni KRÓL wystąpi w składzie: Błażej Król – śpiew, gitara, Iwona Król – instrumenty klawiszowe, wokale, Thomas Fietz – perkusja, elektronika, Jan Migdal – bas.


 

Organizator: Wytwórnia
Bilety:
• w przedsprzedaży 40 zł z kartą zniżkową / 45 zł bez karty zniżkowej;
• w dniu koncertu: 45 zł z kartą zniżkową / 50 zł bez karty zniżkowej;


Zobacz więcej:

Facebook

Instragram

Klub Wytwórnia – Oficjalna strona

Klub Wytwórnia – Facebook