„Zaraz” – debiutancki utwór Ofelii

Ofealia, czyli Iga Krefft, większość osób może ją kojarzyć z serialu „M jak Miłość” i roli Uli Mostowiak w którą wciela się od kilku lat. Jednak mimo talentu aktorskiego Iga ma również wyjątkowy dryg do muzyki, czego dowodem jest jej najnowszy singiel zatytułowany „Zaraz”.

Ofelia wydaje się być znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza. Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią. Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi „Lubi robić sama swoje” więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym żeby biegać po niej będąc sobą. Ofelia to wyobrażenie o celu wędrówki i opowieść o wszystkim, co rozegrało się na drodze. To głęboki oddech świeżym powietrzem i otwarte zaproszenie na zewnątrz. Z miłości do muzyki, nieuległe słowo w ruchu. Piosenki wymierzone w nieczułość. Serce bijące w przylgnięte ucho. Nowe.

Taki opis znajdziemy na Facebooku Igi. Jej najnowsza piosenka jest swego rodzaju manifestem artystki, swoistym oczekiwaniem na długo wyczekane miejsce pośród czołówki polskich artystów. Czekanie na ten moment nie musi jednak zawsze kojarzyć się ze smutkiem – w przypadku Ofelii, jest to pełna słońca, żartobliwa ekscytacja!

This slideshow requires JavaScript.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/OfeliaIgaKrefft/

Instagram: https://www.instagram.com/ofeliaigakrefft/

www: http://ofelia.com.pl/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC8pMDXOGmutS41_3B3ssjjQ