Zawiałow, Koteluk i Voo Voo dołączają do Olsztyn Green Festival!

Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Paweł Domagała, The Damplings, Fisz Emade Tworzywo oraz Daria Zawiałow, Mela Koteluk i Voo Voo – to tylko część gwiazd, które rozbłysną na tegorocznej edycji Olsztyn Green Festival nad jeziorem Ukiel!

Ogromna różnorodność zaproszonych gości muzycznych, którzy zapewnia tak szeroki wachlarz gatunkowy, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Daria Zawiałow, która swoim debiutanckim albumem “A kysz!” (2017) zawojowała polską scenę i została nagrodzona dwoma Fryderykami w kategoriach Fonograficzny debiut roku i Album roku alternatywa. Jej druga płyta “Helsinki”, która na półki sklepowe trafiła na początku marca umocniła jej pozycję na rynku i poszerzyła jeszcze bardziej rzeszę fanów, tłumnie wypełniają sale koncertowe podczas obecnie trwającej trasy promującej.

Mela Koteluk wróciła po czterech latach przerwy z “Migawką” (2018). Przepięknie wydana płyta miała premierę na jesień ubiegłego roku. Utwory znajdujące się na niej powstawały przez okres kilku miesięcy, z dala od miasta.

VooVoo na czele z Wojciechem Waglewskim również zasilą grono artystów występujących na olsztyńskim festiwalu. Z ich strony możemy liczyć na zróżnicowaną muzykę, która łączy w sobie elementy rocka, folku, improwizacji, drum and bass, hip – hopu oraz nu jazz’u. 15 lutego na półki sklepowe trafił ich najnowszy krążek – “Za niebawem”.


Dzieci do lat 12 i dorośli po 65 roku są zobowiązani do zakupu biletu za 1zł (bilet specjalny dostępny na stronie http://bit.ly/OGF2019)
Osoby niepełnosprawne z potwierdzoną niepełnosprawnością są zobowiązani do zakupu biletu, a ich opiekun na festiwal wchodzi za darmo ( bilet specjalny dla niepełnosprawnego z opiekunem na jeden dzień lub karnet dostępny tu http://bit.ly/OGF2019).

CENY KARNETÓW
pierwsza pula regular od 19 listopada do 31 stycznia lub do wyczerpania puli 155 zł
druga pula regular ticket od 1lutego do 31 lipca lub do wyczerpania puli 175 zł
final call od 1 do 15 sierpnia lub do wyczerpania puli 199 zł.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcęj:

FB: Krzysztof ZalewskiSokółPaweł DomagałaPRO8L3MThe DumplingsMery SpolskytęsknoBARANOVSKiLao CheFisz Emade, Mela Koteluk, Daria Zawiałow, Voo Voo

 https://www.facebook.com/olsztyngreenfest/

www: http://olsztyngreenfestival.com/