Żegnamy wiosnę z video-backstage! – Max Bravura

Projekt Max Bravura po raz kolejny rozpieszcza swoich fanów. Tym razem po zakończeniu wiosennej trasy koncertowej promującej debiutancką EPkę „How Bravura”, której byliśmy patronatem medialnym, przyszedł czas na podziękowania i 6 minutowe video-backstage z koncertów w Katowicach, Mysłowicach, Sieradzu i Krakowie.

Oglądajcie uważnie!


Video zrealizowane zostało przez Adama Sobkiewicza, który od ponad czterech lat zajmuję się dokumentacją filmową z obszaru kultury i sztuki. Współpracował m.in z Festiwalem Warszawska Jesień, katowickim Street Art Festival czy Bunkrem Sztuki i Cricoteką w Krakowie. Współtwórca marki Studio Filmlove, obecnie założył studio Archiwum Filmowe, w którym to chce samodzielnie kontynuować założenia dokumentacji filmowej.


O płycie:

Płyta EP „How Bravura” to debiut fonograficzny chłopaków! Jest to szesnaście minut gitarowego grania. Proste, ładne melodie, nieskomplikowane teksty i charyzmatyczny wokal. Eklektyczne połączenie gitarowego folku, synth-popu i wave’u podbite post-punkową energią i charyzmą na scenie.

Czytaj więcej o Max Bravura TUTAJ


Płyty można posłuchać również na spotify ( https://open.spotify.com/album/6CvN4bm4f5zlf4qdeMrzma), czy iTunes’ie.


Skład zespołu:
Maciek Wachowiak (vocal, guitar, synth),
Jacek Talaga(guitar),
Radek Rutkowski (bass)
Filip Oczkowski (drums)


Zajrzyj tu:

Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad płytą Max Bravura – How Bravura

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *