Zespół Horyzont prezentuje najnowszą płytę – ,,W Świetle Miast”

Zespół HORYZONT istnieje od 2009 roku. W swoim dotychczasowym dorobku posiada wydaną w kwietniu 2013 roku debiutancką płytę „Pochłania mnie”. Po trzy letniej przerwie pojawił się drugi, długo wyczekiwany przez fanów, krążek zatytułowany „W świetle miast”.


Do czasu premiery drugiej płyty, która została wydana w dwóch wersjach językowych, a album w języku angielskim nosi nazwę „City Lights”, HORYZONT promował wiele singli, które spotkały się z uznaniem fanów i wielu dziennikarzy muzycznych. Wszystkie utwory gościły na listach przebojów różnych rozgłośni radiowych w kraju i zagranicą. Singiel „Ogień” uzyskał status Najlepszej Piosenki ROCK 2015, a piosenka „Krzyk” została przebojem poranka TVP3.


Cały materiał prezentowany na płycie doceniła m.in. Wirtualna Polska, Open Fm, Radio Opole i TVP3 Opole, obejmując krążek patronatami medialnymi. Płyta prezentuje zupełnie inne brzmienie niż pierwszy krążek, jest mocniejsza i bardziej rockowa. Zespół jest coraz bardziej rozpoznawalny, przez co często zapraszany jako gwiazda muzyczna na różne wydarzenia i koncerty, które umożliwiają publiczności wspólne przeżywanie najnowszych utworów HORYZONTU na żywo.


Trasa koncertowa promująca płytę już się zaczęła i obejmować będzie 30 imprez w Polsce i zagranicą, informacje o wydarzeniach znajdują się na stronie

www.horyzontmusic.comZajrzyj po więcej : 

Horyzont na Facebooku

Strona WWW


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.