Zespół LemON zapowiada kolejny koncert z wyjątkowej trasy TU i Etiuda Zimowa

Jeszcze nie zdążyły ostygnąć emocje po niesamowitej jesienno-zimowej trasie TU i ETIUDA ZIMOWA w jaką chłopacy z zespoły LemON udali się w tym roku, a już muzycy zapowiadają koncert, w którym ponownie przedstawią ten wyjątkowy materiał, który zachwycał i wzruszał tak wiele osób.


Trasa koncertowa TU i Etiuda Zimowa, obejmująca 10 miast w całej Polsce swój finał początkowo miała mieć w warszawskim teatrze Palladium, który to został wyprzedany na dwa miesiące przed owym wydarzeniem, jednak nowy rok niesie nowe możliwości i niespodzianki, a wśród nich niepowtarzalną okazję by móc uczestniczyć w tym jakże wyjątkowym wydarzeniu. Połączenie materiału z dwóch tak wyjątkowych płyt jakimi są Etiuda zimowa i TU, to propozycja z jaką członkowie zespołu wyszli do swoich fanów. Specjalnie dobrane na tę okazje sale koncertowe wyposażone w miejsca siedzące miały na celu pozwolić słuchaczowi na intensywniejszy odbiór muzyki i wszystkich efektów wizualnych, jakie zostały specjalnie na tę okazję przygotowane. Koncerty przepełnione tak ogromnym ładunkiem emocjonalnym cieszyły się ogromną popularnością.


Dziś LemON na swoim oficjalnym facebookowym profilu ogłosił, że w lutym wraca ze swoim specjalnym, bardzo intymnym projektem jakim jest trasa TU i Etiuda Zimowa. W sobotni wieczór, 17 lutego 2018 roku wystąpi w Kieleckim Centrum Kultury. Jest to bardzo radosna wiadomość dla fanów zespołu, gdyż ogłoszone pierwotnie 10 miast miały być jedynymi okazjami do uczestnictwa w tych szczególnych widowiskach muzycznych.
Jak na razie jest to jedyny koncert, który został oficjalnie ogłoszony przez muzyków w 2018 roku, jednak frontman Igor Herbut wraz z przyjaciółmi zapowiada więcej niespodzianek, więc nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać, a znając dorobek muzyczny, pracę i serce jaką wkładają w to co robią chłopacy na pewno się nie zawiedziemy!


Dziś zespół LemON zakończy bardzo pracowity i owocny jednocześnie dla siebie rok 2017 i powita, nowy 2018 na rzeszowskim rynku w ramach imprezy sylwestrowej We will rock you (czytaj więcej).


Bilety na kieliecki koncert do nabycia na stronie https://www.bilety24.pl/koncert/lemon–37679?id=182341.


Zajrzyj po więcej:

LemON / SYLWESTER / Rzeszów / 31.12.2017

LemON / TUiETIUDAZIMOWA / Katowice / 17.02.2018

FB: https://www.facebook.com/band.lemon/

https://www.facebook.com/KieleckieCentrumKultury/

https://www.facebook.com/PromArtKielce/

WWW: https://www.lem-on.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.