Zespół SMÜGY wypuścił właśnie nowy singiel „Na Marne”

Zespół SMÜGY wypuścił właśnie nowy singiel „Na Marne” na kanale wytwórni Kayax w ramach projektu My Name Is New! Utwór z dniem 26 lutego pojawił się na Spotify, Apple music oraz innych streamingach a na serwisie You Tube pojawił się z klimatycznym teledyskiem !SMÜGY to świeżo opieczony duet tworzący pełną i otulającą atmosferę, ogromne brzmieniowe przestrzenie które następnie uplata w ramy nowoczesnej elektroniki i klimatyczne, czasem ironiczne teksty.

Od czerwca jest częścią projektu My Name Is New wytwórni Kayax. Ich pierwszy występ odbył się na scenie toruńskiego klubu Od Nowa w ramach przeglądu kapel KATAR 2019. Odebrali tam nagrodę za 2 miejsce do jury w składzie min. Jacek Bryndal oraz Tymon Tymański oraz 3 miejsce na Olsztyńskim przeglądzie Fest Muza 2019.

Po wypuszczeniu pierwszego singla „Hey” na kanale Kayaxu, ruszają z koncertami – Berlin, Poznań, Wrocław i jeszcze dalej, a następny teledysk pojawił się na kanale Kayaxu w październiku do utworu „Drive” a z końcem lutego do sieci trafił pierwszy utwór w języku polskim pt. „Na Marne”.