Zespół VIDEO z charytatywną wizytą w „Domu w Łodzi”

W miniony piątek, tj. 17 listopada br., podopiecznym „Domu w Łodzi” wizytę złożyli niezwykli, muzyczni goście. Zjawiła się tu bowiem jedna druga formacji VIDEO, wywołując u dzieciaków i ich opiekunów przedświąteczną radość.


Śpicie? Bo niektórzy z nas nie mogą zasnąć… taki mieliśmy bombowy wieczór… Odwiedzili nas fantastyczni Panowie z… VIDEO! Wojtek, Paweł i Daniel z prezentami, instrumentami… i przede wszystkim – niesamowitą energią! – czytamy na Facebooku Fundacji. – Było i wspólne śpiewanie – nawet szybko ściągnęli nuty naszych dziecięcych piosenek: „Ogórka”, „Fantazji” i „Puszka Okruszka”, było rysowanie i robienie buttonów, opowieści, nauka gry na instrumentach… ech… niezapomniany wieczór! Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy!!!Odwiedziliśmy niedawno jedno z najwspanialszych miejsc w Łodzi – drugiego takiego nie ma nigdzie indziej w Polsce – napisał na swojej stronie zespół VIDEO. „Dom w Łodzi” to dom dziecka dla ciężko chorych, osieroconych lub porzuconych przez swoje biologiczne rodziny dzieci. Dzięki cudownej kadrze – sprawdziliśmy osobiście! – zapewnia bezpieczeństwo i wychowanie dzieciom cierpiącym na przewlekłe schorzenia, umożliwia im prawidłowy rozwój w bezpiecznej, ciepłej atmosferze. Jak się zapewne domyślacie, potrzeby są ogromne – i te medyczne i edukacyjne, ale też codzienne. Prosimy Was najpiękniej, jak możemy: zajrzyjcie pod ten link http://www.domwlodzi.org/pl/zrob-prezent/ i sprawdźcie, czy możecie zrobić któremuś z naszych nowych przyjaciół świąteczny prezent. A może uda Wam się zwyczajnie wpaść i z nimi pobawić.
Z góry dziękujemy – liczymy na Was!


Oczywiście przyłączamy się do tego apelu. My już dołożyliśmy niewielką cegiełkę, by wybudować niezniszczalny mur pomocy. Teraz Wasza kolej! Pamiętajcie, że dzieci te mają mnóstwo marzeń, ale najważniejsza jest dla nich świadomość, iż mogą na nas liczyć. Nie zawieźmy ich zatem.


Zajrzyj po więcej:

VIDEO na Facebooku

Fundacja „Dom w Łodzi” na Facebooku


źródło: facebook.com/domwlodzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.