Zgłoś swój zespół do konkursu Rockowa Noc 2019!

XIV edycja konkursu dla młodych zespołów muzycznych Rockowa Noc odbędzie się 24 sierpnia w Rzeszowie. Zgłoszenia do konkursu można wysyłać do 31 lipca!

Rockowa Noc to przede wszystkim impreza w mocnym, rockowym klimacie muzycznym, która w Rzeszowie odbywa się już od 14 lat. W ramach Rockowej Nocy, młode zespoły muzyczne które nie posiadają jeszcze kontraktów z wytwórniami fonograficznymi mogą wziąć udział w konkursie, wygrać atrakcyjne nagrody oraz zaprezentować się szerokiej publiczności podczas koncertu na rzeszowskich bulwarach. Koncert zwieńczony występem gwiazdy – do tej pory dla rzeszowskiej publiczności zagrały już między innymi zespoły: Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, KSU, Acid Drinkers, Proletaryat czy Illusion.
W tym roku w konkursie zostaną przyznane dwie nagrody: nagroda główna (3 000 zł, 36 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas wydarzenia Ro©kowa Noc 2020 oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy) oraz nagroda za najbardziej oryginalną aranżację utworu Tadeusza Nalepy lub zespołu Breakout (18 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas jednego z wydarzeń organizowanych przez Estradę Rzeszowską w 2020 roku oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy).

Zgłoszenia do konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy uzupełnić formularz kontaktowy oraz przesłać dwa utwory własnego autorstwa do 31 lipca 2019 pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@estrada.rzeszow.pl. W finale wystąpi pięć zespołów, które wybierze jury spośród nadesłanych zgłoszeń.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.rockowanoc.pl

Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.