„Złe wychowanie” NOŻE – wersja live z Sofar Sounds Warsaw

Na oficjalnym międzynarodowym kanale Sofar Sounds został udostępniony film z fragmentem występu zespołu NOŻE. Nagranie utworu „Złe wychowanie” w wersji live pochodzi z Sofar Sounds Warsaw, które odbyło się 28 marca 2019 roku.

NOŻE to wrzask ulicy wtłoczony w post – punkowe gitary. Piętrowe pogłosy pulsujące światłem niespełnionych utopii. Melodie zszyte chaosem, wybuchy i szepty polszczyzny. Utwór „Złe wychowanie” zapowiada debiutancką płytę zespołu, którą ukaże się w 2019 roku nakładem FONOBO Label.

Na oficjalnej playliście Sofar Sounds Warsaw na Spotify znalazła się z kolei oryginalna wersja wspomnianego utworu. Playlisty można słuchać tutaj: Sofar City Spotlight Warsawhttps://spoti.fi/2GnO3Aa.

Sofar Sounds powstało w 2009 roku w Londynie z inicjatywy dwuosobowego międzynarodowego teamu – Rocky’ego Starta i Rafe’a Offera. Idea szybko rozprzestrzeniła się na całym świecie, zmieniając lokalną inicjatywę w globalną zajawkę. Obecnie koncerty organizowane są w ponad czterdziestu krajach, a od maja 2014 roku również w Polsce. Sofar to klimatyczne, akustyczne i, co najważniejsze, kameralne koncerty w prywatnych mieszkaniach. Zgłaszając się na koncert zna się jedynie datę oraz godzinę. Miejsce koncertu i line-up do ostatniego momentu są tajemnicą. Sofar działa na zasadach wolontariatu, zrzeszając pasjonatów muzyki na całym świecie.

This slideshow requires JavaScript.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/nozenozenoze/

Instagram: https://www.instagram.com/nozenozenoze/