Znamy line – up koncertu Męskie Granie 2020

08.08 w Żywcu znów zagra Męskie Granie na czele z Darią Zawiałow, Igo oraz Królem. W wyjątkowej odsłonie dostosowanej do obecnej sytuacji, czyli w livestreamie. Ten jeden koncert będzie namiastką corocznej podróży MG po całej Polsce.

Po zeszłorocznej jubileuszowej edycji Męskiego Grania nikomu nawet przez myśl nie przeszło, że rok później nie spotkamy się na trasie, a jedyny koncert tego sztandarowego letniego wydarzenia będziemy śledzić jedynie online. Sytuacja zaskoczyła nas wszystkich i mimo, że uczymy się nowej rzeczywistości od blisko pół roku to wciąż trudno pogodzić się z tak innymi wakacjami niż zazwyczaj. Wizytówką tych dni były uwielbiane przez nas wszystkich festiwale, koncerty w pięknych plenerowych okolicznościach dla kilku tysięcy fanów.

Męskie Granie nie zostawiło nas z „DO ZOBACZENIA ZA ROK”. Organizatorzy zmienili formułę wydarzenia i z całej trasy mamy jeden koncert w Żywcu, który będzie transmitowany na żywo. Hymn 2020, czyli „Świt” w wykonaniu Darii Zawiałow, Igo oraz Króla. To ta trójka stanie na czele tegorocznej Orkiestry MG. 08.08 zagrają dla nas Katarzyna Nosowska, Bass Astral x Igo, Król, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz na finał wspomniana wcześniej Orkiestra MG. Nie zabraknie również gości 🙂

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: Męskie Granie 2020 – Koncert w Żywcu (livestream)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.